Opuchnięta warga sromowa

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
ak.ak
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 89
Rejestracja: 23 lis 2015, o 18:36

Opuchnięta warga sromowa

Post autor: ak.ak »

Witam,dzisiaj podczas mycia wyczułam że moja prawa zewnętrzna warga sromowa w tylnej części jest opuchnięta...nie ma żadnych na niej zgrubień,nie ma zmienionego koloru,nie wyczuwam nic podejrzanego...nie jest twarda,w dotyku normalna ale dość mocno spuchnięta...to opuchnięcie jest w miejscu cięcia przy porodzie,jednak ostatni raz rodziłam prawie 19 lat temu więc przyczyna na pewno nie w tym...jestem w okresie menopauzy,choruję na niedoczynność tarczycy z powodu jej braku,przyjmuję lek euthyrox...od dłuższego czasu mam zaparcia i pobolewania dolnej części brzucha ale nie są to jakieś straszne bóle...cierpię na jelito drażliwe więc zganiam te bóle na tą dolegliwość...niby nic mnie nie boli jednak nie jest to normalne chyba...co to moze być.. ? zarejestrowałam się do ginekologa jednak wizyta za dwa tyg...nie chciałabym żyć w ciagłym strachu do tej pory.Z góry dziękuję za odpowiedź
dimedicus

Re: Opuchnięta warga sromowa

Post autor: dimedicus »

Raczej stan wskazuje na na zapalenie. Prawdopodobnie może być zapalenie gruczołu Bartholina.Konieczne badanie gino.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post