Czy to grypa żołądkowa?

Choroby układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustka, dróg żółciowych, odbytu)
xCzarnaWdowax
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2015, o 21:18

Czy to grypa żołądkowa?

Post autor: xCzarnaWdowax »

Witam Około 3 tygodni temu zachorowałam na grypę żołądkową, typowe objawy czyli gorączka ból brzucha biegunka, osłabienie. Jednak ja podczas tej choroby w ogóle nie leżałam,leżałam maxymalnie 1 dzień po czym poszłam do szkoły, nie najlepiej sie czułam i byłam bardzo osłabiona, po 4 dniach od zachorowania zaczęłam jeść normalnie jak zwykle,poczułam sie lepiej co dlugo nie trwało bo tydzień później źle sie poczułam i od nowa to samo tyle że czułam sie gorzej. Dobrze poczułam sie dopiero 2 dni temu. Dziś jest 10 dzień od zachorowania, przez te 10 dni jadlam lekkie rzeczy typu gotowane ziemniaki, suchary, chrupki, pieczywo z szynką,ryż, suche bułki i dziś spróbowałam wypić jogurt pitny i po 1/3 wypiciu go pojawiła sie biegunka, ale powtorzyla sie tylko 2 razy a ogólnie czuje sie dobrze. Moje pytanie brzmi, czy to grypa żołądkowa czy coś innego?
Meneus

Re: Czy to grypa żołądkowa?

Post autor: Meneus »

To mogą być właśnie objawy po przebytej jelitówce (grypie żołądkowej) objawy biegunkowe mogą występować jeszcze ok 10 dnia, teraz powinno być lepiej,jednak proszę uważać jeszcze z potrawami ciężkimi i pikantnymi.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post