Czerwone czoło przy zmęczeniu i pochyleniu

Choroby skóry, włosów, paznokci, nowotwory (czerniak złośliwy, rumień guzowaty)
Chorób, przenoszone drogą płciową,HIV
kulek76
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 7 mar 2016, o 08:15

Czerwone czoło przy zmęczeniu i pochyleniu

Post autor: kulek76 »

Czerwieniej mi czolo podczas wysilku, czy tez jak mi goraco czy tez jak sie schyle. Wkurza mnie to bo nigdy czegos takiego nie mialem , zaczelo sie to 2-3 misiace temu. Mialem jakas masc tri..... cos tam nie pomagalo , stosuje masc na zaczerwienienia nie pamietam nazwy teraz...
To jest wkurzajace i nie wiem czy mozna cos z tym zrobic ... wysusza mi sie tez tam skura... jak przycisne palcem to sie pojawia biale i znika , jak zmarszcze na dluzej czolo to czerwoeinije :/ eh...jakies propozycje >
Bardzo prosze
dimedicus

Re: Czerwone czoło przy zmęczeniu i pochyleniu

Post autor: dimedicus »

Czy byłeś u lekarza i co stwierdził?Jakie leki stosujesz i czy robiono jakieś ostatnio badania?Jak z ciśnieniem?Jak z nerwicą?Czy stosujesz na skórę czoła tylko leki czy jakieś inne kremy?
kulek76
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 7 mar 2016, o 08:15

Re: Czerwone czoło przy zmęczeniu i pochyleniu

Post autor: kulek76 »

robilem sobie badania ostatnio i nawet cholesterol robilem i cukier..i wszytsko ok miodzio....cisnienie ...hm no wlasnie dzisiaj mam podniesione 140/90 basia mowi ze od pogody ...nerwica no atakuje czami nadal ale juz nie tak jak kiedys. lekow ...stosuej magnez.... krem krem mi dermatolog na proby dala svr rubiarine creme apaisante hydratante...skrzyp.. zaczolen na silownie chodzic bo trzeba sie wziac ...przez brak ruchu 5 kilo przybylo( przez to kolano)...denerwuje siue na to czolo a i tez to cisnionko:/ lekow na czolo nie mam :/ kurzce ogolnie sie denerqwuje teraz juz
dimedicus

Re: Czerwone czoło przy zmęczeniu i pochyleniu

Post autor: dimedicus »

Czy dużo się pocisz?szczególnie czoło?
kulek76
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 7 mar 2016, o 08:15

Re: Czerwone czoło przy zmęczeniu i pochyleniu

Post autor: kulek76 »

nie tak bardzo ...jak sie poce to przy wlosach tam zasze i jak biegalem to wlasnie sie pocilem w tamtych miejscach ...
i w tych niejscach pojawily ni sie tez chrostki ale znikalyt....zaczewrienienie tez...czuje ze to czolo takiue spiete jakby jest wysuszonaskura troszke ....
dimedicus

Re: Czerwone czoło przy zmęczeniu i pochyleniu

Post autor: dimedicus »

Sądzę że tu jest problem,pot słony,wycieranie podrażnienia naskórka i taki jest efekt.Stosował bym delikatne kremy(przebadane dermatologicznie można nabyć w aptece)przemywanie tonikiem,wodą utleniona.Nie będzie to szybka zmiana ale w ciągu tygodnia powinna być widoczna leciutka zmiana na lepsze.
kulek76
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 7 mar 2016, o 08:15

Re: Czerwone czoło przy zmęczeniu i pochyleniu

Post autor: kulek76 »

uzywalem tonik cetaphil...ale nie bardzo pomagal;/
czyli rozumie ze do apteki zobaczymy co bedzie ....a jak narazie to nic zlego?
wracam ponownie do mnie.... stosowalem probki kremow i nie wiem nie za bardzo wielkich popraw.... wkurza mnie to czolo coraz bardziej...gdy mi jest goraco to czerwienije tez .... nie jest to cale czolo tylko jakby trojkat w dol od grzywki do nosa...eh.... ja juz nie wiem co robic...
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post