Seks oralny a infekcja jamy ustnej

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
jedziu
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 30 lis 2015, o 22:12

Seks oralny a infekcja jamy ustnej

Post autor: jedziu »

Witam. Nie wiem czy to odpowiedni dział ale mam taki problem i pytanie. Czy jest możliwe, że przez seks oralny mozna dostac infekcji jamy ustnej? Od jakiegoś czasu, gdy zaspokajam dziewczynę ustami, to wyskakuje mi dużo aft i ogolnie język piecze, czuje dziwne uczucie w jamie ustnej. Robilem test, przez jakis czas unikalem takich zblizen i było okey. Wydaje mi sie, że dziewczyna dba o swoja higiene, aczkolwiek nigdy nie była u ginekologa a ma 20 lat, unika tego jak ognia, czegos sie boi. Wiem też, że miała dużo partnerów przede mną. To może głupie, czy może być taka możliwosc, że moje problemy są zwiazane z nią? czy to tylko glupi zbieg okolicznosci, lecz one zawsze wystepuja po kontakcie z nią. Dodam, że z innymi dziewczynami nie wystepował taki problem,
pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedz.
dimedicus

Re: Seks oralny a infekcja jamy ustnej

Post autor: dimedicus »

jedziu pisze: Czy jest możliwe, że przez seks oralny mozna dostac infekcji jamy ustnej?
Oczywiście to jest bardzo prawdopodobne,np grzybica,infekcja wirusowa.
jedziu
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 30 lis 2015, o 22:12

Re: Seks oralny a infekcja jamy ustnej

Post autor: jedziu »

Może powiesz mi o jakiś znakach charakterystycznych dla grzybicy czy podobnej choroby? Myślalem też, że mogła mnie zacząc zdradzać i kochanek mogl ja zarazic czy cos bo niestety kłamala mnie i pewne jest to, że coś na boku robi ale to juz inna historia. Tak myślałem że to przez to bo nigdy afty mi nie wychodzily a teraz po konatkcie z nia potrafią mi wychodzic po 2-3 afty a to bardzo przeszkadza w zyciu. Co polecasz abym zrobil?
dimedicus

Re: Seks oralny a infekcja jamy ustnej

Post autor: dimedicus »

Objawy masz,więc sam wiesz jakie są,mogą to być białe naloty,krostki,pęcherzyki czy owrzodzenia już nie wspomnę o zmianie kolorystyki błony śluzowej.
Nie oceniam czy to od partnerki czy z winy twojej jako przyczyny powstawania jest ich wiele;uwarunkowania genetyczne,zła higiena jamy ustnej,chore zęby,migdałki,stosowane leki,alergia (może być też na wydzieline partnerki) itd...
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post