Ból podbrzusza, rozchodzące się na boki.Są coraz mocniejsze

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
natalia22
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2016, o 09:21

Ból podbrzusza, rozchodzące się na boki.Są coraz mocniejsze

Post autor: natalia22 »

Witam serdecznie,
Od dłuzeszgo czasu mam czeste bóle podbrzysza, dokładnie włosami łonowymi, ból rozchodzi sie także na boki. Kiedys ból ten był delikatny, ostatnio stał się niemal nie do wytrzymania! Dodam, że mówiłam o tym ginekologowi, który nic nie zauwazyl oprocz drobnej intekcji. Dostałam wtedy globulki dopochwowe i tyle. Oprocz tego bólu mam straszne upławy, które w ogole nie ustepują. Wszystko już mnie to męczy. Czy mogłabym zrobic prywatnie jakies badanie usg czy jakies inne, dzieki któremu dowiedziałabym sie czy spowodowane sa te bole i uplawy? Oprócz tego nie wiem czy dobrze to zaobserowawałam, ale wydaje mi się (chociaz pewna nie jestem), że bóle są czestsze, wtedy gdy więcej zjem lub wypije. Czy obciażenie brzucha moze tez byc powodem tych objawow?
Pozdrawiam serdecznie,
Natalia
dimedicus

Re: Ból podbrzusza, rozchodzące się na boki.Są coraz mocniej

Post autor: dimedicus »

Takie objawy sygnalizują choroby układu moczowego(infekcja)choroby macicy,zapalenie wyrostka robaczkowego.Upławy(czy mają jakiś zapach,kolor?czy zwiększyła się częstość siusiania?)Należy sądzić że jednak występuje infekcja układa moczowego(bóle pojedzeniu mogą sygnalizować też i macice)Proszę zrobić badanie moczy i usg j.brzusznej.
Awatar użytkownika
zavvirowana
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 29 lut 2016, o 14:24

Re: Ból podbrzusza, rozchodzące się na boki.Są coraz mocniej

Post autor: zavvirowana »

mi to wygląda na zapalenie pęcherza. chociaż takie objawy mogą też sygnalizować inne choroby. idź powtórnie do ginekologa albo innego lekarza bo raczej bóle sam z siebie nie miną.
natalia22
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2016, o 09:21

Re: Ból podbrzusza, rozchodzące się na boki.Są coraz mocniej

Post autor: natalia22 »

Badania moczu miałam zrobione i wyszly bardzo dobrze. Problemow z siusianiem raczej nie mam. Jednak przypomnialo mi sie ze czesto tez boli mnie krzyz w okolicy pasa i nizej. Boł ten czasami wystepuje z bolami podbrzusza. C do upławów to sa bardzo silne i mają ostry zapach. Są kolory żólto-brązowego. Czasami jednak są one przezroczyste, jak woda. A czy usg j. brzusznej mozna zrobic prywatnie? Czy ma to byc usg j. brzusznej czy jeszcze czegos?
dimedicus

Re: Ból podbrzusza, rozchodzące się na boki.Są coraz mocniej

Post autor: dimedicus »

Objawy mogą wskazywać na infekcje dróg rodnych.Radzę się udać do gina.który wykona wszystkie badania(badanie usg przezpochwowe i usg jamy brzusznej)Można zrobić też prywatnie takie badanie u gina.Uważam że najwygodniejsza forma i najtańsza.A można też w przychodni zmienić gina.
natalia22
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2016, o 09:21

Re: Ból podbrzusza, rozchodzące się na boki.Są coraz mocniej

Post autor: natalia22 »

A czy skoki temperatury moga tez byc powiazane z wyzej wymienionymi objawami? Tzn. bardzo czesto wieczorem w kilka minut wzrasta mi temperatura do ok. 37.5 i czasami utrzymuje sie kilka minut i znika, czasami kilka godzin.
dimedicus

Re: Ból podbrzusza, rozchodzące się na boki.Są coraz mocniej

Post autor: dimedicus »

Takie zmiany temp.nie muszą wynikać z występujących objawów,mogą też występować bez przyczyny(często temp.ciała się podnosi wieczorem,co nie świadczy o chorobie)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post