Czy to ciąża?

Choroby układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustka, dróg żółciowych, odbytu)
ewelina523
Użytkownicy
Posty: 6
Rejestracja: 24 lis 2015, o 19:56

Czy to ciąża?

Post autor: ewelina523 »

mam takie pytanie troche moze dziecinne pomyslisz ale wole byc spokojna ale i to dla mnie wazne. Jestem mezatka mloda moj maz jest pierwszym moim partnerem. I chcialam sie zapytac czy jesli mam 13 dzien po okresie tzw dni plodne i jak naprzyklad z mezem kochalam sie bez zabezpieczenia
ale nie doszlo do wytrysku tylko na początku tak przez pare min chcielismy sprobowac bez gumy. Ale powtarzam ze to bylo jakies 5 min i nie spuscila sie we mnie. Czy jest mozliwosc ze moge zajsc w ciaze przez takie cos? Bo wiem ze przed wytryskiem wydziela sie mezczyznie taki plyn w ktorym sa plemniki ale ci ktorzy stosuja stosunek przerywany tez sie tego musza obawiac?
Troche pogmatwalam to ale mam nadzieje ze mnie zrozumiesz. Nie chcemy mniec narazie dzieci ale nieraz czlowieka poniesie. Jaka jest mozliwosc zae zajde?
dimedicus

Re: Czy to ciąża?

Post autor: dimedicus »

Nie wiem do kogo pani pisze akurat w dziale gastrologi ale proszę się zapoznać z tematem.
Wyszukiwarka
uważam że wyjaśni jednoznacznie odpowiedź na zadane pytanie!Oczywiście jeśli będzie pytanie,jestem do dyspozycji!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post