Odebrane wyniki

Choroby krwi i układu krwiotwórczego.
damianss-85
Użytkownicy
Posty: 18
Rejestracja: 13 mar 2016, o 22:01

Odebrane wyniki

Post autor: damianss-85 »

Witam,
Dokładnie po 12 tygodniach zrobilem te badania i odebralem wyniki:
HIV (Ag/Ab Combo): minus
anty-HCV: minus
HCV RNA JAKOŚCIOWE: minus - nie wykryto

Moim ryzykiem było zaklucie sie igłą niewiadomego pochodzenia podczas wyrzucania smieci. Czy moge juz byc spokojny, czy wyniki sa miarodajne i jakbym zrobił za kolejne 3 miesiace to sie nie zmienia? Czy jest mozliwosc, ze zarazilem sie obydwoma wirusami i testy nie wykryły ani jednego ani drugiego wirusa ze wzgledu na wspolzakazenie? Prosilbym o jasne wytlumaczenie i prosze sie nie zloscic na mnie ale mam nerwice lękową po smierci mamy, strasznie się boje chorób i teraz jak mialem ryzyko to zrozumcie, ze chce byc pewien czy badania sa juz okej i nie trzeba powtarzac.

Dziękuję.
dimedicus

Re: Odebrane wyniki

Post autor: dimedicus »

damianss-85 pisze: Czy moge juz byc spokojny, czy wyniki sa miarodajne i jakbym zrobił za kolejne 3 miesiace to sie nie zmienia?
są miarodajne i na pewno nie ma zarażenia,nie widzę potrzeby nawet powtarzania wyników za 3 m-ce.
damianss-85
Użytkownicy
Posty: 18
Rejestracja: 13 mar 2016, o 22:01

Re: Odebrane wyniki

Post autor: damianss-85 »

I nie ma mozliwosci, ze zarazilem sie tymi wirusami i HCV fałszuje test na HIV, a HIV fałszuje test na HCV przez co w badaniach nic nie wyszlo? Bo jesli chodzi o HIV to HIV nie wplywa na pojawienie sie kodu genetycznego RNA wirusa HCV we krwi?
dimedicus

Re: Odebrane wyniki

Post autor: dimedicus »

A co wyżej napisałem!!!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post