Złuszczenia skóry

Choroby skóry, włosów, paznokci, nowotwory (czerniak złośliwy, rumień guzowaty)
Chorób, przenoszone drogą płciową,HIV
cyranka
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 14 kwie 2016, o 15:42

Złuszczenia skóry

Post autor: cyranka »

Nie wiem czy to dobry dział,w razie czego proszę przenieść.Mam juz latek ponad 45.I doszlam do wniosku że mam ochotę na złuszczenie naskórka aby trochę zmienic koloryt skóry(mam trochę przybarwień)Jakieś propozycje?
Psycholina
Doradca
Doradca
Posty: 96
Rejestracja: 11 gru 2015, o 19:08

Re: Złuszczenia skóry

Post autor: Psycholina »

Kontaktowała się już pani z gabinetem kosmetycznym w którym ma być zrobiony peeling? dobór metody itd?
cyranka
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 14 kwie 2016, o 15:42

Re: Złuszczenia skóry

Post autor: cyranka »

Nie.Dopiero chcę się zorientować tu u was.
Psycholina
Doradca
Doradca
Posty: 96
Rejestracja: 11 gru 2015, o 19:08

Re: Złuszczenia skóry

Post autor: Psycholina »

Oj jest kilka metod złuszczania naskórka(ja się aż tak bardzo w tym nie orientuję). Najlepiej jak w gabinecie kosmetycznym dobiorą pani metodę peelingu.Jeżeli chodzi o sam peeling to warto się skusić i sobie na niego pozwolić Peeling korzystnie wpływa na skórę.Regeneruje ją,sprawia,że skóra staje się bardziej gładka,lepiej ukrwiona,młodsza,elastyczna,redukuje przebarwienia itp.Uważam,że warto iść na taki zabieg
carboczar

Re: Złuszczenia skóry

Post autor: carboczar »

Taki zabieg nazywa się mikrodermabrazja.
Zasadniczo są trzy sposoby takiego zabiegu,żadna nie jest inwazyjna i uzależniona jest od rodzaju cery.
I tak są to metody:
diamentowa:usuwanie naskórka (dokładnie ścieranie0za pomocą specjalnej końcówki.
Korundowa:ścieranie za pomocą mikrokryształów tlenku glinu.
Oksydermabrazja:wdmuchiwanie pod ciśnieniem tlenu oraz kropelek soli fizjologicznej.
Psycholina
Doradca
Doradca
Posty: 96
Rejestracja: 11 gru 2015, o 19:08

Re: Złuszczenia skóry

Post autor: Psycholina »

Tak mikrodermabrazja jest mechaniczną metodą złuszczania naskórka,ale jest tez chemiczne i fizyczne złuszczanie naskórka.
I właśnie nie orientuję się czy mikrodermabrazję czyli mechaniczne jak i chemiczne złuszczanie naskórka przeprowadza lekarz dermatolog
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post