Suczhe czerwowne plamy na udzie od wew.strony

Choroby skóry, włosów, paznokci, nowotwory (czerniak złośliwy, rumień guzowaty)
Chorób, przenoszone drogą płciową,HIV
bunia
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwie 2016, o 10:46

Suczhe czerwowne plamy na udzie od wew.strony

Post autor: bunia »

Niedawno byłam w szpitalu z powodu zapalenia przydatków od tamtej pory miałam czerwoną plamę na wewnętrznej stronie ud. jest sucha taka jakby chropowata czerwona. na początku to była ta plama a od jakiegoś czasu robią się mniejsze plamki na nogach i na brzuchu. co to może być? niby przeszłam kurację augmentinem ale skąd te plamy? plama pojawiła się przed trafieniem do szpitala. proszę o pomoc
carboczar

Re: Suczhe czerwowne plamy na udzie od wew.strony

Post autor: carboczar »

Jeśli można bardziej chronologicznie.Kiedy się pojawiły te plamy? przed leczeniem? czy jako leczenie na te plamy zastosowano Augmentinem.Czy pobrano materiał do analizy z tych miejsc,Jakie inne badania przeprowadzono?
bunia
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwie 2016, o 10:46

Re: Suczhe czerwowne plamy na udzie od wew.strony

Post autor: bunia »

pojawiła się plama w okolicy ud kółko o średnicy 2 cm (mniej więcej 4 dni przed trafieniem do szpitala, myślałam ze to może być ukąszenie owada) po paru dniach trafiłam do szpitala - zapalenie przydatków i dostałam lek augmentin (dożylnie i doustnie) i od tamtej pory plamka nie schodzi a pojawiają się inne mniejsze na ciele - nogach, brzuchu i rękach.
carboczar

Re: Suczhe czerwowne plamy na udzie od wew.strony

Post autor: carboczar »

Czyli nie przeprowadzono żadnych badań w tym kierunku?Nie było diagnozowania dermatologicznego?Wskazane badanie krwi w klasie IgM i IgG.Oraz wizyta u dermatologa w kierunku AZS
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post