Zapłodnienie przed miesiączką?

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
KLAUDIA558
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwie 2016, o 20:51

Zapłodnienie przed miesiączką?

Post autor: KLAUDIA558 »

Współżyłam z mężem dzień przed miesiączka , ową miesiączkę dostałam 8.04 ale była ona bardzo skąpa i nie praktycznie wcale nie bolesna. Moje pytanie brzmi czy mogło dojść do zapłodnienia przed miesiączką i jak ewentualnie obliczyć dni w których mogłabym zaplanować ciąże ???? Wczesniejsza miesiaczka była 25.02
dimedicus

Re: Zapłodnienie przed miesiączką?

Post autor: dimedicus »

Ma Pani okres co 43 dni? Taka skąpa miesiączka nie musi oznaczać ciąży a zaburzenia w pracy przydatków,hormonów,stresu,po stosowaniu antykoncepcji.
Za mało informacji aby móc zaplanować ciążę przy takim cyklu okresu.
Jeśli cykle są tak długie to może dojść do zapłodnienia,przy regularnych cyklach 28 dniowych nie ma takiej możliwości
KLAUDIA558
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwie 2016, o 20:51

Re: Zapłodnienie przed miesiączką?

Post autor: KLAUDIA558 »

Nie, zazwyczaj miałam co 28 dni tylko ten jeden był dłuższy.
dimedicus

Re: Zapłodnienie przed miesiączką?

Post autor: dimedicus »

Bardzo możliwe że nie było okresy w terminie i tak czasem się zdarza a to co było to najprawdopodobniej plamienie okołoowulacyjne, które może wystąpić. Proszę poczekać na następny cykl,jeśli nie będzie w planie,trzeba sprawdzić w badani czy nie występują jakieś zaburzenia hormonalne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post