Bóle w klatce piersiowej

Schorzenia i wady układ krążenia, układu sercowo-naczyniowego, nadciśnienie tętnicze, choroby tętnic i żył
Rafal1896
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2016, o 18:50

Bóle w klatce piersiowej

Post autor: Rafal1896 »

Witam, mam 19 lat i od kilku lat a dokładniej 3-4 mam nerwice serca nigdy nie leczyłem tego chociaż próbowałem pić melisse ale to mało dawało więc przestałem. Później dowiedziałem się że mam anemie (niedokrwistość) lekarz przepisał mi leki ale jakoś w to nie wierzyłem specjalnie że mi coś one pomogą więc ich nie brałem a nie dawno dowiedziałem się że mam tachykardie (arytmia łagodna) miałem robione EKG, USG i holter właśnie po tym ostatnim badaniu lekarz stwierdził że mam tachykardie ale z sercem wszystko w porządku, codziennie pije kawe 2-3 dziennie rozpuszczalna. Ostatnio mam tak że codziennie jak coś robię np wstaje, albo coś podnoszę to strasznie boli w klatce piersiowej z prawej strony i tak kilkanaście razy na dzień jak nie więcej. Mam też częste kłucie w sercu tak kilka razy na dzień kłuje, zawroty głowy raz na dłuższy czas tak samo mam mroczki przed oczami widzę biało czarne kropeczki kilka - kilkanaście naraz nie pomaga że mrukne oczami przechodzi po 1- 2 minutach samo często mam jak wstaje z łóżka. Ostatnio mam częste bóle głowy przechodzi czasem po kilkunastu minutach czasem dłużej a nie raz mam tak że wstaje i mam nogi jak z waty. Wiecie co to może być? Z góry dziękuję za odpowiedź
dimedicus

Re: Bóle w klatce piersiowej

Post autor: dimedicus »

Zaburzenia krążenia,niskie ciśnienie,zapewne anemia,kawa też robi swoje.W której części klatki piersiowej są odczucia(dokładnie miejsce) kiedy przeprowadzono badania i jakie,wyniki,waga,stresy,nerwica,jak z regularnoscią posiłków,jedzenie "śmieciowe"
Rafal1896
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2016, o 18:50

Re: Bóle w klatce piersiowej

Post autor: Rafal1896 »

W sumie to mam niskie ciśnienie zawsze jak idę do lekarza, lekarz zawsze mówi że lepiej niskie niż za wysokie ale jeśli mam za niskie to też nie jest dobrze, badania miałem robione od września do stycznia tego roku bóle mam tak około pod mostkiem często takie że wytrzymać nie idzie, wagę mam ok 50 kg na wzroście 160 cm, wyniki nie wiem sam bo lekarz mi powiedział że z sercem wszystko dobrze, jedynie z 2 lata temu miałem robiony rentgen klatki piersiowej jedynie co pokazało tam to jakaś plama ale już nie pamiętam dokładnie. Czasem jem "śmieciowe" jedzenie ale nie za często. Również często stresuje się jak i również denerwuje się, mało w nocy śpię najwięcej 5 godzin w tygodniu później czasem popołudniu zasnę jedynie w dni wolne dłużej się wyśpię
dimedicus

Re: Bóle w klatce piersiowej

Post autor: dimedicus »

Potrzebne są wyniki badań(z krwi) i mocz.
Duży wpływ na podawane objawy ma nerwica i stresy,nieregularny wypoczynek
Proszę przez tydzień mierzyć ciśnienie 2 x dn o stałych porach dnia oraz w przypadku zauważonych zmian/objawów podawanych i zobaczymy.
Na razie stosować magnez i potas.
Rafal1896
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2016, o 18:50

Re: Bóle w klatce piersiowej

Post autor: Rafal1896 »

a na czym polega zaburzenie krążenia? to ogólnie coś poważnego?
dimedicus

Re: Bóle w klatce piersiowej

Post autor: dimedicus »

Jest związana z nieprawidłową pracą serca a to może sdoprowadzać np: do zaburzeń równowagi i czucia, niedowładów.
Rafal1896
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2016, o 18:50

Re: Bóle w klatce piersiowej

Post autor: Rafal1896 »

myślałem że to coś poważniejszego
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post