Mam bardzo krótkie okresy i skąpe plamienia

Choroby przysadki mózgowej, tarczycy, nadnerczy, jajników.
Myszeczka232
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 23 maja 2016, o 19:36

Mam bardzo krótkie okresy i skąpe plamienia

Post autor: Myszeczka232 »

Witam.Mój problem polega na tym że mam okres trwający dwa dni(bardzo skąpe krwawienie)... Tydzien przed mam spontaniczne krwawienia widoczne tylko podczas podcierania sie po skorzystaniu z toalety.Co to może być ? czy to coś groźnego? Dodam że lecze sie u nefrologa obecnie biore Axtil na bialko w moczu i przyznam że póltora miesiaca biore juz te leki i odkad je przyjmuje zauwarzyłam te oznaki jaki opisałam wczesniej. Zanim zaczełam brac te leki miesiaczkowałam bardzo regularnie. Czy to ma jakis wplyw? Wizyte u nefrologa mam za tydzien w poniedzialek i niewiem czy czekać czy isc do lekarza. Lecze sie takze u endokrynologa w tej chwili mam stwierdzone hiperinsulinemie o ile dobrze pamietam nazwe i napewno mam hiperprolaktynemie.Bardzo prosze o pomoc:(
dimedicus

Re: Mam bardzo krótkie okresy i skąpe plamienia

Post autor: dimedicus »

Nie ma z powodu stosowania leku do niepokoju,taki objaw może wystąpić tym bardziej że występują tu zaburzenia hiperinsulinemi i hiperprolaktynemi które korelują z PCOS,po zakończeniu leczenia wszystko powinno wrócić do normy.
Myszeczka232
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 23 maja 2016, o 19:36

Re: Mam bardzo krótkie okresy i skąpe plamienia

Post autor: Myszeczka232 »

tylko że ja miałam pcos i jestem juz po leczeniu usg z kwietnia nie wykazalo zadnych torbieli na jajnikach pani doktor powiedziała ze mam bardzo dobre wyniki:)
dimedicus

Re: Mam bardzo krótkie okresy i skąpe plamienia

Post autor: dimedicus »

Należało zaznaczyć.Nie sądzę aby to lek był przyczyną tego stanu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post