Zawroty głowy po wstaniu,bóle pleców,nie jestem ubezpieczony

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
kocikproceder
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 10 maja 2016, o 19:16

Zawroty głowy po wstaniu,bóle pleców,nie jestem ubezpieczony

Post autor: kocikproceder »

Mam poważny problem a mianowicie w poniedziałek wstałen od komputera zakręciło mi się w głowie więc postanowiłem przejść się po powietrzu jednak zawroty nieustawały.Dodam że spędzam przed komputerem koło 8h dziennie w złej pozycji i w dodatki mam skolioze. We wtorek zaczeły boleć mnie plecy w okolicy lędźwi , leżałem cały dzień by Kregoslup mógł odpocząć jednak w środę koło 14:00 ból nasilił się do takiego stopnia że niemogłem się ruszyć mialem szumy w uszach zawroty w głowie oraz atak paniki .Oczywiście było pogotowie dostałem zastrzyk w pośladek oraz tabletke po której miałem niby zasnąć.Ratownik medyczny stwierdził że może to być przepuklina lub rwa.Dodam że mam 22 lata oraz niemam ubezpieczenia! Powiedział bym jeszcze tego samego dnia zgłosił się na dyżur nocny tam przyjmą mnie bez ubezpieczenia i mi pomoga.Okazało się że jednak nie pomoga bo musze zrobić prześwietlenie kręgosłupa ,a osobą nieubepieczonym skierowania niemoga dac.Przepisali mi Zaldiar 37.5 mg cztery razy dziennie! Jest to straszna dawka jestem po nim nieprzytomny mam problemy z oddychaniem lecz ból mija. Leże na podłodze na plecach lub na prawym boku ponieważ boli mnie górna część pleców jest to uczucie kłucia serca przy czym mam problem z nabraniem pełnego wdechu.
kocikproceder
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 10 maja 2016, o 19:16

Re: Proszę o szybką pomoc!

Post autor: kocikproceder »

Gdzie mogę się z tym udać ? Co mam robić dalej? W jakiej pozycji spać? Ból lędźwi powoli ustępuje lecz nie wiem jak długo jeszcze to wytrzymam! Bolą mnię plecy w okolicy skoliozy! Przekłówa mnie serce i mam problemy z oddychaniemn! Wniosek o ubezpieczenie został wysłany dzisiaj co oznacza że będę czekał na rejestracje so 3 tygodni. Przepraszam za błędy oraz za post pod postem ale nie zmieściło się , piszę to przez telefon i niezwracam uwagi na ortografie z powodu zawrotów głowy. Pomocy
dimedicus

Re: Proszę o szybką pomoc!

Post autor: dimedicus »

Można prywatnie ale niestety płatne. Raczej sądzę że wszystko wynika z przepracowania,pozycji itd tak jak wyżej podawano.Bardzo możliwa neuralgia
Wiele z tych objawów wynika obecnie od stosowanego leku,to jest opioidowy lek przeciwbólowy, bardzo mocny środek przeciwzapalny i przeciwbólowy.
Co można zrobić a więc ciepłe kąpiele,okłady z borowiny(można zakupić w aptece) wskazane są iniekcje ale też musi być Rp
Można stosować dodatkowo leki w postaci maści lub żeli do stosowania miejscowego,dużo też pić.Potrzebne są badania krwi na obecność pierwiastków.Na razie można wdrożyć magnez i potas
kocikproceder
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 10 maja 2016, o 19:16

Re: Proszę o szybką pomoc!

Post autor: kocikproceder »

Mam takie pytanie czy jest możliwość pójścis do lekarza i dostanie skierowania na badania jeżeli nie jestem jeszcze wpisany w baze danych ,a wniosek o ubezpieczenie został wysłany dzisiaj ? Został przepisany mi jeszcze Tolperis VP jednak czułem się po nim jak na dragach ,po jednej tabletce stwierdziłm że ten lek nie jest dla mnie. Mam jeszcze kilka pytań:
1.Jak długo możns stosować Zaldiar 37,5 mg lekarz zalecił mi do 4 tabletek dziennie jednak biorę jedną z powodu zawrotów głowy i problemu z oddychaniem.
2. Czy Tolperis VP jest mi potrzebny czy mogę się bez niego obejść ?
3. Jaką pozycję wybrać podczas spania?
4.Ratownik medyczny nakazał bym nie grzał bolącego miejsca. Czy mam się do tego stosować ?
5. Miesiąc temu miałem bardzo dziwny atak siedziałem przy konputerze poszedłem zapalić nagle dostałem zawrotów głowy i niemogłem się ruszyć przy czym strasznie dyszałem nie mogłem nabrać powietrza a serce biło bardzo szybko po czym bardzo wolno i mocna tak na zmiane.Ratownik medyczny stwierdził że to osłabienie zrobił mi zastrzyk z magnezu i sodu dochodIłem do siebie przez 3 tygodnie. Czy mogła to być oznaka że z kręgosłupem jest coś nie tak ??
dimedicus

Re: Zawroty głowy po wstaniu,bóle pleców,nie jestem ubezpiec

Post autor: dimedicus »

Zawsze można donieść ubezpieczenie
1.Tyle ile zalecił lekarz zwykle na okres leczenia
2.Nie ja decyduję ale lekarz prowadzący,my przez internet nie prowadzimy leczenia
3.Na plecach i najlepiej twardym podłożu
4.Decyzja należy do pacjenta czy stosuje się do zaleceń czy nie
5.
kocikproceder pisze:zastrzyk z magnezu i sodu d
to jest możliwe ale w tym kierunku wskazane są badania,jeśli jest to jednorazowy incydent nie ma wówczas znaczenia ale jeśli się pojawia częściej,trzeba diagnozować
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post