Mam twardy,"bobkowaty" i czarny bardzo stolec.Co może być?

Choroby układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustka, dróg żółciowych, odbytu)
wstydliwa
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 2 cze 2016, o 08:30

Mam twardy,"bobkowaty" i czarny bardzo stolec.Co może być?

Post autor: wstydliwa »

Witam, bardzo mi na tym zależy bo sie boje... Chodzi o to że od jakiegos czasu mam czarny stolec, jest twardy i "bobkowaty" od zawsze mam problemy z zaparciem oraz przy wydalaniu zawsze kalecze się i to piecze. Do toalety chodze co 4 dni. Jak naciskam na brzuch to mnie kuje, a czasami mam tak że po wyjsciu z toalety lapie mnie taki skurcz ze nie moge usiąść na 4 literach.. Czytalam że z tym nie ma zartow i trzeba isc do lekarza... ale najwiekszy problem jest w tym że jestem bardzo wstydliwa.. Mam 22 lata i potrzebuje POMOCY...
Laugh
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 85
Rejestracja: 16 maja 2016, o 10:33

Re: Mam twardy,"bobkowaty" i czarny bardzo stolec.Co może b

Post autor: Laugh »

Na pewno padnie zapytanie jaka dieta i czy duzo pijesz?
carboczar

Re: Mam twardy,"bobkowaty" i czarny bardzo stolec.Co może b

Post autor: carboczar »

Niestety nie mam dobrych wiadomości,taki objaw wskazuje na poważne problemy.W układzie górnych dróg oddechowych czy przewodu pokarmowego dochodzi do wysięku krwi.,Bez badania(gastroskopii) trudno ocenić,jest konieczność wykonania tego badania dla oceny stanu,To że jest pani wstydliwa niczego nie zmieni,proszę zrozumieć,badanie i tak zostanie wykonane(kwestia czasu)Proszę się nastawić na konieczność wykonania badania,wstyd jest tu zbędny,ważne jest zdrowie.Wstyd należy zostawić w domu i iść do lekarza(dla niego to dzień powszedni)Proszę mi wierzyć samo nie ulegnie poprawie a może być gorzej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post