Stulejka czy częściowa stulejka

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
paweł-jakub
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 4 cze 2016, o 09:11

Stulejka czy częściowa stulejka

Post autor: paweł-jakub »

Witajcie
W wieku 18 lat z powodu tego, że sporo naczytałem się o stulejce i zauważyłem u siebie że i ja coś takiego mogę mieć(chodził tu o stulejkę częściową) udałem się na pierwszą wizytę do urologa żeby mi to ocenił i zadecydował co z tym fantem zrobić. Uznał jednak, że żadnej stulejki nie mam i że czasami tak jest, że nie można ściągnąć do końca napletka, a i stwierdził że po wykonaniu zabiegu czasami występują jakieś powikłania i on by tego nie ruszał i zostawił jak jest. Troche już podrosłem i widze że problem wcale nie zniknął i że jest tak jak było. Nie bardzo mi to przeszkadza, może na razie bo nie uprawiałem seksu jeszcze, ale nadal w czasie wzwodu nie mogę do końca ściągnąć napletka, bo stwarza mi to ból. Jeśli natomiast ściągne napletek gdy członek jest w spoczynku i dojdzie do wzwodu napletek pozostaje zsunięty za żołędziem i niby wszystko jest ok, ale gdy go wsunę z powrotem na żołędzia i chce go zsunąć występuje ból i nic z tego nie wychodzi. Jak myślicie czy urolog źle mi to ocenił i powinien wykonać zabieg, czy może spróbować gdzie indziej zasięgnąć porady?
dimedicus

Re: Stulejka czy częściowa stulejka

Post autor: dimedicus »

W którym miejscu występuje ból?
paweł-jakub
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 4 cze 2016, o 09:11

Re: Stulejka czy częściowa stulejka

Post autor: paweł-jakub »

W okolicy wędzidełka u spodu żołędzia.
dimedicus

Re: Stulejka czy częściowa stulejka

Post autor: dimedicus »

Zasadniczo już zdjęcie w spoczynku wskazuje,ze może być problem z wędzidełkiem.Nie jest,to częściowa stulejka a za krótkie wędzidełko.Tu wskazana jest plastyka,tak że nie jest problem w stulejce a w wędzidełku.Proszę wejść w kontakt z urologiem lub chirurgiem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post