Bóle w podbrzuszu w okolicach nadłona i zanaczne upławy

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
nataliiia
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2015, o 08:37

Bóle w podbrzuszu w okolicach nadłona i zanaczne upławy

Post autor: nataliiia »

Witam serdecznie,
Od dłuzeszgo czasu mam czeste bóle podbrzysza, dokładnie włosami łonowymi, ból rozchodzi sie także na boki. Kiedys ból ten był delikatny, ostatnio stał się niemal nie do wytrzymania! Dodam, że mówiłam o tym ginekologowi, który nic nie zauwazyl oprocz drobnej intekcji. Dostałam wtedy globulki dopochwowe i tyle. Oprocz tego bólu mam straszne upławy, które w ogole nie ustepują. Wszystko już mnie to męczy. Czy mogłabym zrobic prywatnie jakies badanie usg czy jakies inne, dzieki któremu dowiedziałabym sie czy spowodowane sa te bole i uplawy? Oprócz tego nie wiem czy dobrze to zaobserowawałam, ale wydaje mi się (chociaz pewna nie jestem), że bóle są czestsze, wtedy gdy więcej zjem lub wypije. Czy obciażenie brzucha moze tez byc powodem tych objawow?
Pozdrawiam serdecznie,
Natalia
carboczar

Re: Bóle w podbrzuszu w okolicach nadłona i zanaczne upławy

Post autor: carboczar »

Takie objawy sygnalizują choroby układu moczowego(infekcja)choroby macicy,zapalenie wyrostka robaczkowego.Upławy(czy mają jakiś zapach,kolor?czy zwiększyła się częstość siusiania?)Należy sądzić że jednak występuje infekcja układa moczowego(bóle pojedzeniu mogą sygnalizować też i macice)Proszę zrobić badanie moczy i usg j.brzusznej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post