Wyrwanie zęba (6 dolna)

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
dimedicus

Re: Wyrwanie zęba (6 dolna)

Post autor: dimedicus »

Nic się nie stanie.Zawsze lepiej aby wypadło samo.
kamil2929
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 23 lip 2016, o 20:03

Re: Wyrwanie zęba (6 dolna)

Post autor: kamil2929 »

juz jest 2 tyg po zabiegu, a tam juz nie ma takiego duzego bialego skrzepu, tylko zostalo takie cos bialego na samym dole, co to jest?
dimedicus

Re: Wyrwanie zęba (6 dolna)

Post autor: dimedicus »

Lepiej wiedział by to stomatolog,wg mojej oceny, może to być dziąsło,ważne czy rana się schodzi.
kamil2929
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 23 lip 2016, o 20:03

Re: Wyrwanie zęba (6 dolna)

Post autor: kamil2929 »

dimedicus pisze:Lepiej wiedział by to stomatolog,wg mojej oceny, może to być dziąsło,ważne czy rana się schodzi.
schodzi sie? czyli co to znczy? juz 2 tyg po zabiegu dokladnie 2 tyg i 2 dni i w srodku tej dziurki jest takie male biale
dimedicus

Re: Wyrwanie zęba (6 dolna)

Post autor: dimedicus »

Po wyrwaniu zęba z czasem brzegi dziąseł się schodzą i nie powinno być dziurki.Bez obejrzenia nie mogę tego oceniać,proszę chociaż zrobić zdjęcie
tatiana.emilia
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 9 sie 2016, o 12:04

Re: Wyrwanie zęba (6 dolna)

Post autor: tatiana.emilia »

zrobiło Ci się coś takiego jak ziarnina czyli ze skrzep jest czarny z białym bądź szarym nalotem , wskazuje na prawidłowe gojenie się rany , i mówię to ja ja jako osoba , która już wczesniej miała rwaną szóstkę górną prawą i dolną lewą. takze jak namój gust jest w porządku , jesli masz jakieś wątpliwosci to idź najlepiej do gabinetu dentystycznego w którym miałeś usuwany ząb by zobaczył czy rana goi sie prawidłowo ;)ewentulanie jeszcze Ci ją przeczyści ;) i będzie okay
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post