Suchość pochwy

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
milenaj1999
Użytkownicy
Posty: 6
Rejestracja: 14 maja 2016, o 12:54

Suchość pochwy

Post autor: milenaj1999 »

Biorę tabletki Microgynon. Do wczoraj było bardzo dużo śluzu. Wczoraj była też próba stosunku w prezerwatywie. Partner skończył poza mną. Dzisiaj mam bardzo mało śluzu i wrażenie bardzo ciasnej pochwy. Dodatkowo wydaje się być podrażnienia u wejścia. Dodam że wczoraj byłam też na basenie. Jakie mogą być przyczyny tej suchości?
Dodatkowo partner podczas stosunku kilka razy wyciągał członka i dotykał mnie palcami. Trochę boję się w tej sytuacji o preejakulat, ale tutaj chyba jestem przewrażliwiona, prawda?
dimedicus

Re: Suchość pochwy

Post autor: dimedicus »

milenaj1999 pisze:Trochę boję się w tej sytuacji o preejakulat, ale tutaj chyba jestem przewrażliwiona, prawda?
prawda i to na pewno.
milenaj1999 pisze:Dzisiaj mam bardzo mało śluzu i wrażenie bardzo ciasnej pochwy. Dodatkowo wydaje się być podrażnienia u wejścia.
takie objawy mogą wystąpić i powinny przejść.
Mogło też dojść do podrażnienia pochwy,zmian hormonalnych,ze stresu a też może być związane z wizyta na basenie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post