Botoks nie tylko dla pań

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
admin. med.

Botoks nie tylko dla pań

Post autor: admin. med. »

Polak po botoksie

RR/Rynek Zdrowia
24-01-2012 13:53
- Dotychczas z zabiegów z użyciem botoksu korzystali mężczyźni głównie w wieku 40-50 lat, ale coraz częściej zgłaszają się trzydziestolatkowie. I to niekoniecznie za namową partnerek - twierdzi Joanna Wójcik z Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej, członek sekcji medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Jak zauważa Joanna Wójcik, wbrew pozorom nie są to osoby samotne, czyli tzw. single, ale żyjący w związkach, dobrze wykształceni młodzi ludzie, głównie wolnych zawodów. Coraz częściej przychodzą też sami, bez namowy ze strony żon lub partnerek.

Z jej doświadczeń wynika, że mężczyźni w odróżnieniu od kobiet ustalają własny plan walki ze zmarszczkami jeszcze przed pierwszą wizytą. Jeśli już zdecydują się na zabieg, mają to przemyślane i są w swoim postanowieniu konsekwentni. Kobiety natomiast są pełne wątpliwości, których rozwiania oczekują od lekarzy.

Liczba mężczyzn sięgających po zabiegi medycyny estetycznej w przeciągu ostatnich 15 lat wzrosła aż dwukrotnie. Tylko w 2011 r. w samych Stanach Zjednoczonych do lekarza na botoks zgłosiło się ponad 300 tysięcy panów.
Załączniki
botox.jpg
botox.jpg (7.11 KiB) Przejrzano 1366 razy
anete
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2016, o 11:04

Re: Botoks nie tylko dla pań

Post autor: anete »

Właściwie to botox jest teraz coraz bardziej popularny, u kobiet i u mężczyzn.
daira
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 12 lut 2016, o 11:17

Re: Botoks nie tylko dla pań

Post autor: daira »

Niestety. Ludzie panicznie boją się starości i myślą, że jak wstrzykną sobie jad kiełbasiany w twarz to będą wiecznie młodymi bogami...
alucja
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2016, o 08:07

Re: Botoks nie tylko dla pań

Post autor: alucja »

Nie sądziłam, że tak wiele panów korzysta z medycyny estetycznej ;)
Alevert
Użytkownicy
Posty: 14
Rejestracja: 28 kwie 2016, o 10:29

Re: Botoks nie tylko dla pań

Post autor: Alevert »

Decyzja o poddaniu się jakiemukolwiek zabiegowi chirurgicznemu, który nie służy do ratowania życia i zdrowia, a jedynie poprawie czyjejś samooceny powinna być gruntownie przemyślana. Nie chcę oczywiście zupełnie negować potrzeby poddania się zabiegowi takiemu jak botoks, bo jeśli ma to zapewnić Paniom albo Panom komfort psychiczny, którego nie są w stanie inaczej osiągnąć, to może jest to warte pieniędzy i ryzyka...
Awatar użytkownika
mariola33
Użytkownicy
Posty: 6
Rejestracja: 5 gru 2015, o 18:07

Re: Botoks nie tylko dla pań

Post autor: mariola33 »

Jeśli faktycznie, ktoś chce poprawić sobie wygląd to jego sprawa. Mi tam do szczęścia botoks nie jest potrzebny. O ile mogę zrozumieć Panie ale Panowie to takie dziwne...
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post