Glista ludzka - jak ocenic stopien zakażenia?

Choroby układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustka, dróg żółciowych, odbytu)
dimedicus

Re: Glista ludzka - jak ocenic stopien zakażenia?

Post autor: dimedicus »

Jak zaznaczyłem
dimedicus pisze:Stosować Vermoks i następnie po przerwie powtórzyć po 14 dniach i wykonać po 2 tygodniach badanie kontrolne od ostatniego leczenia
dlatego aby mieć pewność usunięcia glist po 2 tygodniach ponawia się leczenie,dlaczego,dlatego że leki nie działają na cysty a na na same glisty i w 2 tygodnie po ew. wykluciu, ponawia się leczenie.Tak, że proszę się dostosować do zaleceń lekarza i następnie po leczeniu wykonać badanie kontrolne stolca 3 x(może być z dnia na dzień)
tymbark92
Użytkownicy
Posty: 10
Rejestracja: 19 sie 2016, o 02:52

Re: Glista ludzka - jak ocenic stopien zakażenia?

Post autor: tymbark92 »

Teraz 3 dni z rzedu Vermox, potem 4 dni przerwy i 3 dni Zentel. Tak mi przepisal lekarz.

Dodatkowo jem: pestki z dyni non stop przez caly dzien po trochu, troche czosnku ale nie za duzo zeby mi nie wypalilo wnetrznosci, 2 dni jadlem po 2x dziennie Kapuśniak teraz na 2 dni po 2x dziennie mam ogórkową. Dodatkowo pije jakis syrop, czasem zjem suszone goździki, żurawinę.
tymbark92
Użytkownicy
Posty: 10
Rejestracja: 19 sie 2016, o 02:52

Re: Glista ludzka - jak ocenic stopien zakażenia?

Post autor: tymbark92 »

No i higiena... zastanawiam sie cyz plyn antybakteryjny niszczy jaja glist?
dimedicus

Re: Glista ludzka - jak ocenic stopien zakażenia?

Post autor: dimedicus »

To nie są bakterie tylko pasożyty.I proszę nie przesadzać z tym "dodatkowym leczenie" nie ma takiej potrzeby.
tymbark92
Użytkownicy
Posty: 10
Rejestracja: 19 sie 2016, o 02:52

Re: Glista ludzka - jak ocenic stopien zakażenia?

Post autor: tymbark92 »

Ostatnie pytanie .


Czy to normalne ze bierze sie Vermox 3 dni, potem az 3 tygodnie przerwy i dopiero Zentel ?
dimedicus

Re: Glista ludzka - jak ocenic stopien zakażenia?

Post autor: dimedicus »

Powinno sie stosować po 2 ale czasem lekarze zalecają po 3 tygodniach.Nie ma w tym nic dziwnego
tymbark92
Użytkownicy
Posty: 10
Rejestracja: 19 sie 2016, o 02:52

Re: Glista ludzka - jak ocenic stopien zakażenia?

Post autor: tymbark92 »

Rozumiem... Mam nadzieje ze wykurze to dziadostwo.

Dziekuje bardzo za odpowiedzi, za poswiecony czas, zycze zdrowia i mniej robali wokół :P
dimedicus

Re: Glista ludzka - jak ocenic stopien zakażenia?

Post autor: dimedicus »

Proszę się odezwać po badaniu kontrolnym stolca.
Chyba,że będą inne pytania nt. zdrowia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post