Plamienia po miesiące

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
kocurek04
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2015, o 11:21

Plamienia po miesiące

Post autor: kocurek04 »

Od ok dwóch lat mam bardzo regularny okres tzn 31-32 dni. niepokoi mnie fakt, że trwa on zaledwie 3 dni, nie wiecej. Podczas okresu mam tak silne bóle podbrzusza ze mdleje kilka razy dziennie, nadomiar złego ok 4 dni po skończonej miesiączcze pojawiaja się plamienia. Takie same plamienia pojawiają się w trakcie stosunku do tego dochodzi wielki ból, ból tylko w trakcie stosunku. Chciałam dodać, że urodziłam dziecko 3 lata temu. Nigdy nie miałam problemów tego typu. a plamienia pojawiaja się od ok 4 miesięcy, tzn 4 ostatnich cyklów.Omdlenia mam już od ok 7 miesięcy. Robiłam podstawowe badania krwi i mam wszystko w normie. Nie wiem czy jest sie czego bać, czy powinnam wybrac sie do specjalisty na badania? Czy może to tylko przejściowe?
Bardzo proszę o odpowiedź.
mala
Użytkownicy
Posty: 10
Rejestracja: 23 lis 2015, o 08:38

Re: Plamienia po miesiące

Post autor: mala »

Czy istnieje możliwosć ze zaszla Pani w ciaze? Plamienia moga bzc objawem ciazy. Jezeli wyklucza Pani 100% ciaze, radzilabym sie udac do lekarza ginekologa wykonac cytologie oraz USG. Plamienia moga byc oznakami schorzen ginekologicznych (np. endometriozy) dlatego tez bez wizyty u specjalisty sie nie obejdzie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post