nie mogę jeść

Choroby układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustka, dróg żółciowych, odbytu)
kama287
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 26 sie 2016, o 11:20

nie mogę jeść

Post autor: kama287 »

Mam problemy z żołądkiem od jakiegoś miesiąca. Zatrułam się niedogotowanymi ziemniakami, ale na drugi dzień mi przeszło. Wszystko wróciło do normy. PO paru dniach niektóre jedzenie powodowało, że dostawałam boleści brzucha i jadłam mało bo mi było niedobrze i czułam się strasznie pełna szybko. Teraz się pogorszyło, boleści już dawno nie miałam ale nie mogę nic jeść. Nie czuje głodu praktycznie, a jak już mi burczy w brzuchu i czuje głód, to okazuje się, że mój żoładek pomimo głodu przyjmie bardzo mała dawkę jedzenia. Ostatnio banan wystarczył, żebym czuła się najedzona. Staram się wmuszać w siebie jedzenie, ale to jest trudne, bo żołądek po kilku kęsach mam pełny. Ostatnio byłam na weselu, wypiłam parę kieliszków, apetyt wtedy miałam jak nigdy, ale od powrotu z wesela jem jeszcze mniej. Robione miałam badania krwi i moczu oraz usg brzucha, nic to nie wykryło. A i ostatnio często mnie boli głowa (skroń), nie wiem czy to może mieć jakiś związek, ale nie miałam tak wcześniej nigdy
dimedicus

Re: nie mogę jeść

Post autor: dimedicus »

Problem jest typowo gastryczny.Uważam za wprowadzenie diety lekkostrawnej,reżim żywieniowy(dział diet),leki poprawiające perystaltykę jelit.
kama287 pisze: ostatnio często mnie boli głowa (skroń)
nie uważam tego za przyczynę wynikającą z tego "ziemniaka" bardziej migrenowy,przyczyn hormonalnych.
kama287
Użytkownicy
Posty: 5
Rejestracja: 26 sie 2016, o 11:20

Re: nie mogę jeść

Post autor: kama287 »

Hm to dziwne w takim razie, że głowa boli mnie zazwyczaj wtedy kiedy żołądek odmawia posłuszeństwa. Jak żołądek ma się lepiej to i głowa nie boli
dimedicus

Re: nie mogę jeść

Post autor: dimedicus »

Można parafrazować powiedzenie "przez żołądek do głowy"
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post