Chroniczny, dobijający ból stopy/nóg od dwóch miesięcy.

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
czaszkaaniolka
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 14 wrz 2016, o 00:16

Chroniczny, dobijający ból stopy/nóg od dwóch miesięcy.

Post autor: czaszkaaniolka »

Dzień dobry.

Bardzo proszę o pomoc w dręczącym mnie od około dwóch miesięcy problemie. Otóż wtedy pojawił się u mnie w trzech ostatnich palcach prawej stopy lekki ból. W krótkim czasie przerodził się z lekkiego w uporczywy, aż wkrótce stał się nie do zniesienia i objął praktycznie całą stopę. Ból jest potworny i od około 1,5 miesiąca nie mija. Nie potrafię spać. Biorę garściami (wręcz dosłownie!) leki przeciwbólowe (Apap na zmianę z ibuprofenem), ale ulga po nich jest niewielka i chwilowa i ból szybko wraca. Jestem wrakiem człowieka. Byłem diagnozowany w kierunku dny (wyniki w normie), robiono mi także badania, z których wynika, że mam zmiany miażdżycowe w nogach. Badanie FR również w normie. Wizyta u dwu neurologów (których, swoją drogą, badanie sprowadzało się do sprawdzenia postawy i odruchów neurologicznych) nie przyniosła żadnej diagnozy.
Niedawno ból przeszedł również na drugą nogę, tak że teraz boli mnie i prawa stopa, i lewe udo z pośladkami (w lewej nodze ból jest nawet silniejszy niż w prawej stopie). Nie sypiam prawie w nocy od półtora miesiąca, bo ból jest tak silny i mi nie pozwala!
Mam 43 lata.

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc w zasugerowaniu, co może być źródłem mojej gehenny. Skąd ten ból?!
Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.
Jarek
dimedicus

Re: Chroniczny, dobijający ból stopy/nóg od dwóch miesięcy.

Post autor: dimedicus »

Odpowiedziano w innym temacie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post