Problemy skórne

Choroby skóry, włosów, paznokci, nowotwory (czerniak złośliwy, rumień guzowaty)
Chorób, przenoszone drogą płciową,HIV
qwaz
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2016, o 22:21

Problemy skórne

Post autor: qwaz »

Witam.
Musze poradzić się o pomoc w sprawie przebarwień. Przebarwienia, popękane naczyńka, sina skóra na penisie. Sprawa wygląda dość poważnie, powodem jest używanie pompki wspomagającej erekcje. Używałem już prawie wszystkiego aby się tego pozbyć od takich kremów z miodem i witaminami , przez maseczki do skóry z problemami naczyniowymi, przez Bio-Oil na blizny - ten nawet sprawiał że skóra się odradzała, ale do pewnego stopnia, były też żele z arniką i bursztynem. Peelingi z gryczany, ze skladnikami "Kamczacki" Używałem też krem z pijawki lekarskiej... i nic. Przeczytałem na zagranicznym forum, że warto spróbować kuracji z kremem z kwasem glikowym, kupiłem jeden z 15% roztworem. I tez nie bardzo. Używam pompki do wspomagania erekcji, mam takie zaburzenia że po prostu potrzebuję jej używać. Proszę o jakieś porady, może krem z glikolem jeszcze raz ale w dużo większym stężeniu ? Pompki do penisa używam już długi czas. Na pewno nie przestane jej używać, teraz miałem prawie dwa miesiące przerwy i sprawa zdecydowanie się pogorszyła, używanie pompki oraz odpowiednie ćwiczenia też pomagają rozbijać krwiaki i nie są one aż tak bardzo widoczne. Wiadomo ale siniak zostaje taki sam. Proszę o pomoc.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post