Masturbacja a wytrysk

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
dimedicus

Re: Masturbacja a wytrysk

Post autor: dimedicus »

pyn pisze: że będzie okres ale będzie w ciąży?
nie zupełnie ale krwawienie może wystąpić.
pyn pisze: I czy jak pęknie prezerwatywa podczas stosunku to ja albo ona to odczuje?
nie
pyn pisze:I czy jak sperma znajdzie się na zewnątrz u niej w tamtym miejscu a nie w środku to plemniki mogą dostać się jakoś do środka?
mogą
Trzeba po tygodniu wykonać test a najlepiej po 10 dniach,chyba,że będzie pewny okres
pyn
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 1 cze 2016, o 10:32

Re: Masturbacja a wytrysk

Post autor: pyn »

A suchość pochwy może wskazywać na dni niepłodne? Bo twierdziła, że wczoraj miała naprawdę sucho i w dzień przed naszym spotkaniem też ale trochę mniej. Czytałem, że na tej podstawie też się określa jakie ma się dni i suchość wskazuje właśnie na niepłodne

I jeszcze jedno pytanie... Czy bóle brzucha takie jak na okres tydzień przed nim to normalne? Czy może to oznaczać coś innego? Mówi, że dzisiaj takie odczuwa jak na miesiączke i już nie raz tak miała
dimedicus

Re: Masturbacja a wytrysk

Post autor: dimedicus »

pyn pisze:A suchość pochwy może wskazywać na dni niepłodne?
może.
pyn pisze: Czy bóle brzucha takie jak na okres tydzień przed nim to normalne?
przed okresem mogą występować różne objawy w tym i bóle,najlepiej jak sie przechodzi takie stany wie kobieta,która zna swoje objawy,przed,w trakcie i po.
pyn
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 1 cze 2016, o 10:32

Re: Masturbacja a wytrysk

Post autor: pyn »

No tak ona wie jakie stany przechodzi ale czytałem na forach, że w przypadku zajścia w ciąże i przed okresem objawy są podobne jak nie takie same i ciężko to określić jak się nie poczeka do miesiączki. Powiedziałem jej żeby o wszystkich objawach mi pisała. I jeśli miała dni niepłodne i plemniki przeżyłyby kilka dni to i tak nie ma szans na zapłodnienie, bo do następnego okresu pozostaje cały czas bezpłodna tak? Po prostu oboje się przestraszyliśmy i dlatego tak dopytuje
dimedicus

Re: Masturbacja a wytrysk

Post autor: dimedicus »

Jak już poprzednio zaznaczyłem powinny być dni niepłodne.
pyn
Użytkownicy
Posty: 9
Rejestracja: 1 cze 2016, o 10:32

Re: Masturbacja a wytrysk

Post autor: pyn »

Już nawet zakładając, że miała te dni niepłodne to w ogóle możliwe jest żeby po 5 dniach było czuć jakieś objawy? Mówiła mi, że od wczoraj odczuwa kłujący ból w prawym jajniku, troche pobolewała ją głowa a dzisiaj było jej niedobrze i niedawno zwracała a przed okresem odczuwała tylko bóle brzucha i nigdy tak nie miała dlatego tak to wszystko przeżywa. Najgorsze jest to, że ona cały czas o tym myśli, zamartwia się i stresuje że może nie mieć okresu a ja jej tłumacze, że to po prostu urojone objawy i wszystko przez ten stres i przez to wszystko miesiączka może nie przyjść w pore i jej zmartwienia się pogłębią. Po za tym innych objawów nie ma związanych ze śluzem, bólem piersi czy inne tego typu. Jeszcze te mdłości mnie zdziwiły bo z tego co wyczytałem takie coś pojawia się dopiero w którymś tygodniu ciąży a nie po kilku dniach od rzekomego zapłodnienia i nie wiem już jak mam ją uspokajać
dimedicus

Re: Masturbacja a wytrysk

Post autor: dimedicus »

pyn pisze:to w ogóle możliwe jest żeby po 5 dniach było czuć jakieś objawy?
ciąży? na pewno nie! to tylko objawy stresu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post