Pękające naczynka na udach,piersi i brzuchu

Choroby skóry, włosów, paznokci, nowotwory (czerniak złośliwy, rumień guzowaty)
Chorób, przenoszone drogą płciową,HIV
Ullkah
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 10 wrz 2016, o 19:43

Pękające naczynka na udach,piersi i brzuchu

Post autor: Ullkah »

Zauważyłam jakiś tydzień temu popękane naczynka na udach, potem na piersiach a teraz tez na brzuchu po obu stronach natomiast nic po smrodku . Piersi tez od zewnętrznej strony. Czy ktoś mi może powiedzieć co to może być i co z tym robić??
carboczar

Re: Pękające naczynka na udach,piersi i brzuchu

Post autor: carboczar »

Przyczyną jest osłabienie naczyń włosowatych i ich rozkurczliwość.Jako przyczynę należy uznać brak witamin(głównie C),nieodpowiednia dieta(za ostra z używkami)wzrost ciśnienia krwi(stresy,przemęczenie,zmienne temperatury otoczenia,)Również nie odpowiednie kosmetyki(wskazane są na bazie miłorzębu japońskiego czy kasztanowca)
Ullkah
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 10 wrz 2016, o 19:43

Re: Pękające naczynka na udach,piersi i brzuchu

Post autor: Ullkah »

Ogolnie to bym sie z tym zgodzila tylko ze ja nie pije alkoholu w nadmiarze (jezeli juz to kieliszek wina wieczorem), ograniczam kawe do jednej/dwoch filizanek dziennie, poza tym pije conajmniej 2 litry wody i duuuzo zielonej herbaty, moja dieta jes raczej zdrowa i zbalansowana (codziennie warzywa do obiadu i owoce jako przekaska), unikam slodyczy - bo to od razu w bioderka idzie:( jedyny gezch to papierosy:( ale juz nie dlugo. Moje cisnienie 110/70 no i cwicze conajmniej 2 razy w tygodniu na silowni. Z kosmetykow do ciala uzywam Nivea do cery wrazliwej i suchej. Nic nie zmienilam w diecie lub zachowaniu zeby to sprowokowac. Czy moga byc jakies inne powody?? Czy wit C w tabletkach wystarczy? A no i jezeli chodzi o stresy to chyba tez nie wieksze niz zwykle.
carboczar

Re: Pękające naczynka na udach,piersi i brzuchu

Post autor: carboczar »

Należy się udać do lek.chorób wew.zasadniczo badanie polega na wywiadzie(genetyczne uwarunkowania)wywiadzie i badaniach hormonalnych
Ullkah
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 10 wrz 2016, o 19:43

Re: Pękające naczynka na udach,piersi i brzuchu

Post autor: Ullkah »

Dzięki za poradę i udzielone wyjaśnienia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post