Miesiąc po porodzie mam stany lękowe i bóle nóg.Co to może b

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
pandziora
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 5 paź 2016, o 19:48

Miesiąc po porodzie mam stany lękowe i bóle nóg.Co to może b

Post autor: pandziora »

Witam serdecznie. Mam takie pytanie. Dokładnie 6 tygodni temu urodziłam córkę. Moje pierwsze dziecko. Przez około 4 tygodnie wszystko było w porządku czułam się wyjątkowo dobrze, ale po tym czasie najpierw zaczęłam odczuwać silne bóle po lewej stronie podbrzusza i miednicy później ból lewego uda i tak do stopy. Kiedy dzisiaj się obudziłam czuje bóle w obu nogach. 2 dni temu miałam robione USG Dopplera lewej nogi żeby wykluczyć zakrzepice. Badanie wyszło ok, bez żadnych zmian. Dodatkowo ciężko mi się oddycha i czuje lekkie dławienie w gardle. Musze jeszcze dodać, ze jakiś czas po porodzie, zaczęłam mieć stany lekowe i chciałabym zapytać czy tymi bólami nóg powinnam się przejmować czy to kolejny objaw nerwicowy, a wiem ze to podstępna choroba. Mieszkam w Anglii a tutaj jak wiadomo przepisali mi paracetamol. Proszę o radę
dimedicus

Re: Miesiąc po porodzie mam stany lękowe i bóle nóg.Co to mo

Post autor: dimedicus »

Należało zrobić badanie kręgosłupa,bardzo możliwe są zmiany albo przeciążenia od noszenia dziecka.Mogą też dawać objawy odczuwalne
pandziora pisze: ciężko mi się oddycha i czuje lekkie dławienie w gardle
a to już może powodować też objaw
pandziora pisze:zaczęłam mieć stany lekowe
podstawa rtg kręgosłupa a najlepiej TK
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post