co z moim kolanem?problemy po usunięciu kaletki podrzepkowej

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
Anka85
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 3 lut 2016, o 18:01

co z moim kolanem?problemy po usunięciu kaletki podrzepkowej

Post autor: Anka85 »

początkiem maja usunęli mi kaletkę.po ściągnięciu szwów okazało się że moja noga się nie zgina.lekarz odesłał do domu,kazal przyjsc za trzy dni a noge próbować zginać.po pol godzinnym wysiłku zgięła się się tylko troszke jak wyprostowałam znów nie dało się zgiąć i tak w kółko.po trzech dniach lekarz stwierdził że skoro się zgina to nadal mam w domu ją ćwiczyć.kontrola po pewnym czasie.nogi nie zginałam do końca ale było dużo lepiej.lekarz stwierdził że z jego strony to już wszystko.mówie że teraz kolano mnie boli nie mogę kucnąć itd a on że on mi w środku nie grzebał tylko wyciął kaletkę pod skórą i jego rola na tym się kończy.5 miesięcy po operacji,kolano nadal boli.czy możliwe że uszkodziło się coś wtedy gdy noga się zablokowała i musiałam ją na siłe próbować zginać?nie wysłano mnie na żadną rehabilitacje bo podobno nie trzeba.w niedziele zrobiłam dosłownie kilka kroków w butach na niby obcasie bo obcas był mały.po chwili noga bardzo bolała i boli do dzisiaj,co robić?przed operacją robiono mi usg i z kolanem podobno było wszystko ok
dimedicus

Re: co z moim kolanem?problemy po usunięciu kaletki podrzepk

Post autor: dimedicus »

To że kiedyś było dobrze
Anka85 pisze:przed operacją robiono mi usg i z kolanem podobno było wszystko ok
nie oznacza,że dziś też jest dobrze,tym bardziej że pisze pani o wielu objawach nieprawidłowych.Trzeba wykonać usg dla oceny stanu. Wówczas będzie wiadomo co się dzieje i co dalej
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post