Opozniona miesiaczka o 10 dni.

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
kama00
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2016, o 18:01

Opozniona miesiaczka o 10 dni.

Post autor: kama00 »

Witam, miesiaczka spoznia mi sie 10 dni, zazwyczaj mam regularny cykl ktory trwa 29-33 dni. Zrobilam juz 3 testy ciazowe i nic, mam straszne bole w okolicy ledzwiowej, czasami mdlosci, zgage i czuje sie strasznie zmeczona. Czasami miewam klucia w jajnikach, piersi w ogole nie sa ani obrzmiale ani nie bola oraz mam zadnej wydzieliny co tez jest dla mnie bardzo niepokojace. Dodam ze w ciazy juz bylam lecz za bardzo nie pamietam jak to bylo na poczatku (poza mdlosciami ;) ). Wizyte do lekarza mam dopiero za tydzien i nie wytrzymam tyle w niepewnosci , moze ktoras mial podobnie?
Z gory dziekuje
dimedicus

Re: Opozniona miesiaczka o 10 dni.

Post autor: dimedicus »

Podane objawy nie są objawami ciąży(dużo za wcześnie) zresztą testy to potwierdzają.Sądzę że są jakieś problemy z układem kobiecym(może jajowody,jajniki czy macica) bez usg nie ocenimy,również może być jakiś stan infekcyjny,zapalenie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post