Objawy pod wpływem thc

Choroby obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, Depresje i nerwice.
Damian1996
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 14 paź 2016, o 20:53

Objawy pod wpływem thc

Post autor: Damian1996 »

Witam, nie wiem czy to odpowiednie forum do takich spraw ale pisze z następującą sytuacja jakiś czas temu zostałem zatrzymany do kontroli drogowej prowadząc samochód, spożywalem thc 2 dni wcześniej policjanci twierdząc że podejrzewają mnie o prowadzenie pod wpływem zabrali mnie na badania z badań wynikło ze miałem 1.82 nl/mg we krwi lecz w protokółe policjanci napisali same najgorsze rzeczy ze miałem czerwone oczy ze źrenice mi nie reagowały na światło suchość w gardle itp. Lecz z opini lekarza wynika że wszystko jest ok źrenice reagują każdy objaw miałem na prawidłowy dodam że od chwili zatrzymania do chwili pobrania krwi minęła godzina. Moje pytanie brzmi następująco czy jeżeli podczas kontroli byłbym pod wpływem i wszystkie objawy miałbym widoczne to czy jest możliwość że podczas badania godzinę później w szpitalu nie miałbym żadnych objawów? To jest znaczące bo jest duża rozbieżność policja twierdzi że miałem wszystkie objawy a lekarz ze żadnych wg. Mnie nie możliwe jest, aby wszystkie objawy po godzinie znikły. Proszę o wyrażenie swoich opini na ten temat. Dziękuję
Meneus

Re: Objawy pod wpływem thc

Post autor: Meneus »

Po pierwsze,ważne jest badanie wykonane przez lekarza a nie policjanta,należało pobrać zaświadczenie o wyniku badania.
Damian1996 pisze:czy jeżeli podczas kontroli byłbym pod wpływem i wszystkie objawy miałbym widoczne to czy jest możliwość że podczas badania godzinę później w szpitalu nie miałbym żadnych objawów?
Nie jest możliwe!
Jeśli jest to sporadyczne stosowanie TSH, to w krwi będzie się utrzymywać ok 2-3 dni
przy częstym używaniu(co dzień) do 14 dni
Damian1996
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 14 paź 2016, o 20:53

Re: Objawy pod wpływem thc

Post autor: Damian1996 »

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Proszę o jeszcze więcej informacji na ten temat ponieważ ostatnio miałem sprawę w sądzie o to i sędzia stwierdził że policjanci są odpowiednio przeszkoleni do rozpoznawania tych objawów co oczywiście nie pokrywa się z prawdą i skazał mnie za przestępstwo oczywiście nie prawomocnie bo będe dalej walczył. Chciałbym wiedzieć jeszcze bardziej szczegółowo dlaczego nie jest możliwe itp. Moim zdaniem jeżeli np. Źrenice ne reagowały mi na światło podczas kontroli to godzinę później z pewnością nie reagowały by mi prawidłowo lecz na pewno z jakimś opóźnieniem prawda ? Proszę o więcej informacji będę bardzo wdzięczny. Dziękuję
drTeresa

Re: Objawy pod wpływem thc

Post autor: drTeresa »

Jeszcze nie słyszałam ani nie spotkała z twierdzeniem,że nawet przeszkolony policjant jest lepiej wyszkolony aniżeli lekarz.Bardzo ciekawa teza.
Damian1996 pisze:Proszę o więcej informacji będę bardzo wdzięczny.
W tej sprawie trzeba się zgłosić do biegłego, wówczas nie ma możliwości podważenia przez sąd opinii lekarskiej.My nie wystawiamy,na potrzeby pacjentów,żadnych opinii, zaleceń co do leczenia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post