Podejrzenie ciąży

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
sigurowa92
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 21 paź 2016, o 18:19

Podejrzenie ciąży

Post autor: sigurowa92 »

Witam, dzień przed owulacją, a także w dzień owulacji uprawiałam z partnerem stosunek przerywany bez jakichkolwiek zabezpieczeń. Jestem 5 dni przed spodziewanym krwawieniem, mam jednak niepokojące mnie objawy. Moje piersi od wczoraj są bardzo powiększone i obolałe, jest to u mnie normalne przed krwawieniem jednak wydaje mi się, że zazwyczaj następowało to później i nie powiekszaly się aż tak. Ponad to od wczoraj utrzymuje się powiększona temperatura od 36,9 do 37,2 i miewam zawroty głowy. Od dwóch dni odczuwam ból brzucha taki jak przed miesiączka, z tym, że ból odczuwalam zawsze dzień przed, nie wcześniej. Dodam, że wykonałam już dwa testy, ale jestem 5 dni przed spodziewanym krwawieniem i oba wyszły negatywne. Jak duże jest prawdopodobieństwo, że objawy te są zwiazane z ewentualną ciążą?
dimedicus

Re: Podejrzenie ciąży

Post autor: dimedicus »

Ilu dniowe są cykle?
sigurowa92
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 21 paź 2016, o 18:19

Re: Podejrzenie ciąży

Post autor: sigurowa92 »

27 dniowe
dimedicus

Re: Podejrzenie ciąży

Post autor: dimedicus »

Proszę poczekać jeszcze 2 dni i zrobić test,wówczas będzie miarodajny.Poprzednio wykonywane nie mogą dać pewności.Chociaż wątpię aby była ciążą.
sigurowa92
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 21 paź 2016, o 18:19

Re: Podejrzenie ciąży

Post autor: sigurowa92 »

Dziękuję za odpowiedź.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post