Ellaone mozliwosc ciazy miekka szyjka macicy

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
Moloko
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 26 paź 2016, o 09:49

Ellaone mozliwosc ciazy miekka szyjka macicy

Post autor: Moloko »

Witam, z 22 na 23 pazdziernika zdarzyla sie wpadka. Pekla nam prezerwatywa (15 dzien cyklu). Ostatni okres mialam
9 pazdziernika. Cykle mam nieregularne. Ostatni trwal 32 dni poprzedni 30 a wczesniejszy 36. 4 godziny po wypadku zarzylam ellaone. Wedlug kalendarza dni plodne rozpoczely sie 24. Badalam szyjke macicy jest miekka rozpulchniona i otwarta. Wyglada jak w dni plodne. Mam w zwiazku z tym pytanie czy ellaone nie zatrzymala dni plodnych wzieta dzien wczesniej? Czy szyjka macicy powinna byc dzieki niej zamknieta? Wyglada na to jakby nie podzialala a dni plodne rozpoczely sie jak mialy rozpoczac. Dzis wykonalam test owulacyjny. Pierwsza kreska wyszla blada natomiast druga czerwona i wyrazna. Wedlug instrukcji nie nastapila jeszcze owulacja ze wzgledu na jasniejsza kreske. Jest 18 dzien cyklu. Skoro nie ma owulacji dlaczego szyjka szyjka jest miekka i otwarta? Czy mogla nastapic owulacja mimo przyjecia ellaone i doszlo do zaplodnienia? Bardzo prosze o porade odchodze od zmyslow.
carboczar

Re: Ellaone mozliwosc ciazy miekka szyjka macicy

Post autor: carboczar »

Nigdy nie ma pewności że tabletka po zadziała.Orientacyjny test można wykonać dopiero ok 30 października ale pewny będzie ok 3.Listopada
Ma pani bardzo nieregularne okresy a więc ciążą bardzo możliwa.
Moloko
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 26 paź 2016, o 09:49

Re: Ellaone mozliwosc ciazy miekka szyjka macicy

Post autor: Moloko »

Moje cykle nie byly krotsze niz 30 dni nigdy. Czy zeby doszlo do zaplodnienia tego feralnego dnia musialabym miec dni plodne i wielkiego pecha ze nagle cykle skrocily sie. Byloby to mozliwe gdybym miala 28 cykle..dlaczego szyjka macicy jest otwarta i miekka? Sluz bialy lepki gesty po tabletce. Czy na szyjke rowniez wplywa tabletka?
dimedicus

Re: Ellaone mozliwosc ciazy miekka szyjka macicy

Post autor: dimedicus »

Taki śluz wskazuje na zapłodnienie.
Moloko
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 26 paź 2016, o 09:49

Re: Ellaone mozliwosc ciazy miekka szyjka macicy

Post autor: Moloko »

Moze ale wlasnie taki jest podobno po tabletce. W ciazy jest bialy i bardziej wodnisty wiem z doswiadczenia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post