Przewlekły bol ledzwi , miednicy

Rozpoznawanie, profilaktyka i leczenie chorób wewnętrznych, choroby wieku starszego, choroby zakaźne, układu oddechowego, diabetologia, alergie.
Syl2312
Użytkownicy
Posty: 14
Rejestracja: 26 paź 2016, o 18:19

Przewlekły bol ledzwi , miednicy

Post autor: Syl2312 »

Dzień dobry bardzo chciałabym prosić o pomoc. Od marca tego roku chodzę od lekarza do lekarza i nikt nie jest w stanie postawić diagnozy a ja się męczę coraz bardziej. Mam 25 lat , 160 cm wzrostu i ważę 54 kg, jestem po dwóch naturalnych porodach moje dolegliwości pojawiły się w styczniu 2012 roku dokładnie 4 miesiące po urodzeniu córki, bóle lędźwi, rwa kulszowa lewostronna, bóle w okolicy lewego jajnika i pachwiny a także bóle podczas stosunku. Byłam konsultowana ginekologicznie wszystkie badania krwi w normie wszystko w porządku męczyłam się z bólami przez rok przeszło samo nawet nie wiem kiedy. Od marca tego roku dokładnie 4 miesiące po urodzeniu syna powtórka tyle że te bóle są teraz nie do zniesienia. Po porządnym przedźwiganiu pojawiły się bóle lędźwi, kłucie jakby mięśni brzucha przy pochylaniu, ból w okolicy lewej pachwiny i jajnika jakby ucisk, kłucie, rwa kulszowa czasami ból promieniuje na cała lewą stronę pleców aż do kości ogonowej i czuję dziwny dyskomfort w odbycie ból kłucie wtedy boli aż cała miednica ,wszystkie te dolegliwości nasilają się przy skrętach ciała przy ćwiczeniach typu brzuszki nożyce nie mogę spać na lewym boku to też nasila bóle kiedy śpię tylko na prawym boku i daje sobie spokój z jakimikolwiek ćwiczeniami bóle stopniowo zanikają ale wystarczy że znów spróbuję poćwiczyć lub spać na lewym boku i sie zaczyna potrafią trzymać baaardzo długo nawet do 2, 3 tygodni i tak w kółko. Wykonane badania to usg brzucha- wszystko w normie na lewej nerce tobiel prosta wielkości 10 mm, rtg kręgosłupa wykazało w odcinku lędźwiowym nieznaczną skoliozę oraz pogłebioną lordozę, rtg stawów biodrowych wszystko w normie, badania moczu i krwi wręcz idealne, ginekologicznie również wszystko w jak najlepszym porządku mam skierowanie do chirurga w celu konsultacji pod względem przepukliny i hemoroidów zapewne jak zwykle nic nie wyjdzie. Leki które zażywałam z zalecenia lekarzy to nimesil, mydocalm, olfen po dwóch ostatnich czułam poprawę lecz odstawiłam wszystkie przeciwbólowe ze względu na żoładek. Dodam że ostatni poród był dość ciężki syn 4250g i 60 cm cały czas po głowie chodzi mi że to problem z miednicą nie wiem już sama jakie badania mogę jeszcze wykonać bardzo proszę o poradę co mogę jeszcze zrobić chcę wrócić do normalnego życia i wrócić do ćwiczeń. Przepraszam za tak obszerna wypowiedz. Pozdrawiam
dimedicus

Re: Przewlekły bol ledzwi , miednicy

Post autor: dimedicus »

Ja jednak bym wskazywał na kręgosłup L-Co ale tu bym zlecił TK lub RMI (a nie samo RTG)ale koniecznie z kontrastem
Syl2312
Użytkownicy
Posty: 14
Rejestracja: 26 paź 2016, o 18:19

Re: Przewlekły bol ledzwi , miednicy

Post autor: Syl2312 »

Bardzo dziękuję za odpowiedź od kogo mogę otrzymać skierowanie na to badanie? do jakiego lekarza muszę się udać ?
dimedicus

Re: Przewlekły bol ledzwi , miednicy

Post autor: dimedicus »

Tym powinien zająć się neurolog
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post