Przeszczep włosów.Gdańsk i okolice

Choroby skóry, włosów, paznokci, nowotwory (czerniak złośliwy, rumień guzowaty)
Chorób, przenoszone drogą płciową,HIV
jarex
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 22 mar 2016, o 06:05

Przeszczep włosów.Gdańsk i okolice

Post autor: jarex »

Panowie czy ktoś z Was przechodził może zabieg przeszczepu włosów? Jak efekty? Czy długo się utrzymują?
I czy w Gdańsku ktoś wykonuje moze cos takiego?
Awatar użytkownika
waldi
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 91
Rejestracja: 1 mar 2016, o 07:08

Re: Przeszczep włosów.Gdańsk i okolice

Post autor: waldi »

Czemu od razu zastanawiasz się nad przeszczepem włosów? Jesteś pewien,ze na pewno nic Ci innego nie pomoże? Byłeś może z wypadaniem włosów u dermatologa ze specjalizacją trycholog ? Jest to lekarz, który zajmuje się chorobami skóry glowy oraz łysieniem. W wielu przypadkach można ten proces odwrócić i nie trzeba ubiegac się do takiego zabiegu jak przeszczep włosów.
jarex
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 22 mar 2016, o 06:05

Re: Przeszczep włosów.Gdańsk i okolice

Post autor: jarex »

Bylem u lekarza dermatologa na fundusz , ale trochę podłamałem się tą wizytą. Lekarz powiedział,ze nie wie co mi doradzić. Dał mi jakieś tabletki na wypadanie włosów co przecież sam mogę sobie kupić, nie potrzeba mi do tego wizyty u lekarza ;/ Podobno mam łysienie bliznowaciejące i nic z tym nie da się zrobić. Możesz kogoś polecić?
Awatar użytkownika
waldi
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 91
Rejestracja: 1 mar 2016, o 07:08

Re: Przeszczep włosów.Gdańsk i okolice

Post autor: waldi »

Z tego co wiem, to takiego rodzaju łysienia nie można wyleczyć, ale można próbować powstrzymać, zastopować.
Z tego co wiem, to PL jest tylko kilku dobrych tychologów znających się na efektywnym leczeniu włosów.
jarex
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 22 mar 2016, o 06:05

Re: Przeszczep włosów.Gdańsk i okolice

Post autor: jarex »

A orientujesz się może ile kosztuje taka wizyta?
Awatar użytkownika
waldi
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 91
Rejestracja: 1 mar 2016, o 07:08

Re: Przeszczep włosów.Gdańsk i okolice

Post autor: waldi »

Byłem jakiś czas temu - płaciłem coś koło 150 zł. Teraz mogło się to lekko zmienić.
zielonoooka
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 3 lis 2016, o 14:50

Re: Przeszczep włosów.Gdańsk i okolice

Post autor: zielonoooka »

Cześć. Ja też na to choruję. Obecnie chodzę do dermatologa w Szczecinie. Przepisał mi jakieś tabletki, mleczko do wcierania, szampon i płyn. Jak narazie wielkiego efektu nie ma. Skóra jest trochę mniej zaczerwieniona. Przede wszystkim mówił żeby sie nie załamywać bo będzie dobrze...
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post