Brak okresu...

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
Sarix
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 10 lis 2016, o 12:41

Brak okresu...

Post autor: Sarix »

Witam wszystkich bardzo serdecznie Moj okres trwał od 5-10 października Myslalam ze to juz koniec, otóż nie bo od 12-17 mialam plamienia raz brązowe raz z krwią... Co to moze byc? Teraz okres powinnam dostac 3.11.16 a nie mam go... Przez caly czas kochalam sie z zabezpieczeniem i sprawdzalismy czy wszystko prezerwatywami jest ok po stosunku .Dodam jeszcze ze jestem matką urodzilam w 2015 r i bedac na wizycie kontolnej po porodzie mialam nadżerkę i bral tabletki hormonalne i na uregulowanie okresu ( cyclodynon) . Czy moge miec ponownie nadzerke? Prosze o odpowiedz. Mierzylam dziś temp w pochwie wynosila ona 36.2°C
dimedicus

Re: Brak okresu...

Post autor: dimedicus »

Testu nie robiła pani? Taki objaw może wskazywać na plamienie owulacyjne ale też inne przyczyny(zmiany hormonalne,też stany zapalne). Jeśli nie będzie do poniedziałku,trzeba będzie udać się do gina.
Sarix
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 10 lis 2016, o 12:41

Re: Brak okresu...

Post autor: Sarix »

Nie nie robilam testu jeszcze. Boje sie...
carboczar

Re: Brak okresu...

Post autor: carboczar »

Sarix pisze:Boje sie..
a czego się pani obawia,gorsza jest niewiedza i stres a to też może wpływać na zaburzenia okresu. bez żadnego sprawdzenia/diagnostyki nikt nie powie na 100% co się dzieje.
Sarix
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 10 lis 2016, o 12:41

Re: Brak okresu...

Post autor: Sarix »

Witam wszystkich bardzo serdecznie :) wczoraj nie mialam juz sily napisac ze dostalam okres. Po skonczonej miesiaczce ide od razu do gin sie przebadac zeby w razie czego wyleczyc to co mi dolega ;)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post