Nieregularne plamienia,obnizone libido, inne objawy

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
ciekawa21
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2016, o 18:44

Nieregularne plamienia,obnizone libido, inne objawy

Post autor: ciekawa21 »

10 miesiecy temu urodziłam dziecko naturalnie i bez powiklan. Karmilam piersia pol roku.Miesiączka pojawiła się u mnie po 7 miesiącach od porodu. Dwie miesiączki miałam normalnie. Mój cykl trwa około 30 dni. Ostatnio w dniu, w którym powinnam mieć miesiaczke dostałam plemienia. Krew była brązowa i plamienie trwało kilka godzin i było delikatne. Miesiączki dostałam po 2 tygodniach od plemienia. Trwała standardowo 6 dni. Tydzień po zakończeniu miesiączki znowu dostałam plemienia. Takiego samego jak ostatnio. Trwalo kilka godzin i koniec.Mam też whania nastroju,obnizone libido,raz mi cieplo raz zimno. Z mezem stosujemy prezerwatywy, laczymy to ze stosunkiem przerywanym wiwc to nie ciaza. co to może oznaczać
dimedicus

Re: Nieregularne plamienia,obnizone libido, inne objawy

Post autor: dimedicus »

Opisane objawy wskazują na zaburzenia hormonalne lub przyczyny przydatków.Wskazane wykonać badanie. Takie zaburzenia mają prawo występować jeszcze.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post