[Film] Makijaż permanentny pigmentacja medyczna

Choroby skóry, włosów, paznokci, nowotwory (czerniak złośliwy, rumień guzowaty)
Chorób, przenoszone drogą płciową,HIV
admin. med.

[Film] Makijaż permanentny pigmentacja medyczna

Post autor: admin. med. »

Los często dotyka ludzi w szczególny sposób. Łysienie po chemioterapii, brak włosów na brwiach czy wypadające rzęsy to problemy, które osłabiają zarówno ciało jak i psychikę człowieka. W takich przypadkach makijaż permanentny jest bardzo pomocny nie tylko w odbudowywaniu urody, ale również poczucia własnej wartości. Pigmentacja medyczna ułatwia powrót do normalnego życia po skomplikowanych operacjach i zabiegach. Pozwala na rekonstrukcję czerwieni wargowej po operacji rozszczepu wargi oraz na wyrównanie kształtu i wielkości ust. Ułatwia przetrwanie trudnego etapu wypadania włosów, rzęs i brwi po chemioterapii. Z pomocą metody Long Time Liner® można również wizualnie zrekonstruować brodawkę sutkową, powiększyć lub pomniejszyć jej kształt, a także wyrównać kolor na przykład po plastyce piersi sprawiając, że jasna blizna staje się prawie niewidoczna. Pigmentacja medyczna pozwala ukryć widoczne blizny po różnego rodzaju zabiegach i urazach. Dzięki barwnikom kamuflującym można dyskretnie ukryć blizny na ciele i twarzy i sprawić, że codzienne życie zwyczajnie stanie się lepsze.

Wszystkie osoby, które potrzebują pigmentacji medycznej, zapraszamy na indywidualne konsultacje, podczas których ustalimy dla nich właściwą terapię.
ailana
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 141
Rejestracja: 15 lis 2016, o 12:48

Re: Makijaż permanentny - pigmentacja medyczna

Post autor: ailana »

Makijaż permanentny to bardzo dobry wynalazek. Sama sie zdecydowałam na coś takiego. Głównie z racji braku czasu. Nigdy nie potrafiłam sie dobrze pomalować z rana do pracy. Kreski na gornych powiekach znacznie przyspieszyły mi makijaż ( wszystko wygląda bardzo naturalnie) . W tym roku zdecydowałam się również na brwi. Mam jasne, praktycznie niewidoczne włoski. Makijaż sprawił,że wyglądają o wiele lepiej.
Warto jest jednak poczytać sobie o pielęgnacji skóry na twarzy po zabiegu kresek.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post