Pokrzywka

Choroby skóry, włosów, paznokci, nowotwory (czerniak złośliwy, rumień guzowaty)
Chorób, przenoszone drogą płciową,HIV
gohan263
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 15 lis 2016, o 09:41

Pokrzywka

Post autor: gohan263 »

Witam

Mam taki problem i uprzedzając, nie mam ubezpieczenia i nie mogę iść do lekarza.

Otóż jakiś czas temu, wzięła mnie nagle gorączka, ale przeszła tego samego dnia po użyciu polopiryny w saszetkach.

Kilka dni później przydarzyło mi się coś gorszego bo pokrzywka, tak przynajmniej ja to odbieram, otóż, zaczęła mnie swędzieć głowa, potem pojawiły się czerwone pola z białymi bąblami, pojawiały się tam gdzie drapałem, chociaż ograniczałem to.

Wczoraj po obiedzie, do którego użyłem jednego jajka, doszła nagle wysypka na twarzy i szyi, bałem się, że może to przejść na gardło i mnie udusi, ale nic takiego się nie przydarzyło, zastosowałem wapń oraz okłady z zaparzonego rumianku, po kilku godzinach przeszło, a ja zdobyłem do tego lek przeciwhistaminowy flonidan, wziąłem wczoraj jedną tabletkę i jedną teraz po śniadaniu, razem z wapniem, na śniadanie zjadłem kilka kromek chleba razowego z margaryną i jakąś wędliną, do tego herbata zielona.
Trochę swędziały mnie łydki i okolice brzucha, ale nie przejmowałem się tym, a teraz przypadkiem zobaczyłem, że na twarzy pojawia się rumieńce w okolicach czoła i ust z lekkimi bąblami, tzn. ledwo widocznymi, nie swędzą, ani nie bolą, ale trochę się tego boję.

Wiem, że najlepiej byłoby udać się do lekarza, ale nie mogę więc proszę o pomoc, co jeszcze mogę zrobić?

pozdrawiam i z góry dziękuję.
gohan263
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 15 lis 2016, o 09:41

Re: Pokrzywka

Post autor: gohan263 »

EDIT:

Dodam, że nie mam kaszlu, kataru i gorączki, a jakiś czas przed tą alergią, zażywałem manti na zgagę, ale kiedyś (kilka lat do tyłu) tez używałem i nic takiego mi nie dolegało.

W tej chwili nie używam, ostatni raz wziąłem wczoraj wcześnie rano.
Meneus

Re: Pokrzywka

Post autor: Meneus »

Sądzę,że ma pan alergię i jest uczulony być może na białko.
W miarę możliwości stosować leki przeciwhistaminowe,wapno i obserwować na co jest się uczulonym i eliminować.Uczulenie może wystąpić w każdym momencie naszego życia z dnia na dzień.
Niedługo będzie można korzystać z porad lekarza POZ nawet jeśli się jest nieubezpieczonym.
gohan263
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 15 lis 2016, o 09:41

Re: Pokrzywka

Post autor: gohan263 »

Bardzo dziękuję za odpowiedź :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post