Niegojaca sie rana

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
Cis
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 15 lis 2016, o 21:52

Niegojaca sie rana

Post autor: Cis »

Witam
Około 2 miesiecy temu mialem wypadek a mianowicie wpadłem w znak szanuj zieleń,niestety znak wyrwał mi połowę piszczela.Nie mam pojecia czy znak wyrwał mi skore do kości ponieważ po 6 dniach od momentu wypadku poszedłem do lekarza oraz na ostry dyżur,po krótkim opatrzeniu rany lekarz przypisał mi antybiotyk oraz maść argosulfan.Od momentu gdy skóra mi zarosla,zaczęła mnie swędziec,kość oraz skóra wokół rany.Po dwóch miesiącach rana na nowo mi pękła poczym poszedłem do lekarza na co lekarz dal mi tylko antybiotyk,nie skierował mnie na posiew rany(bo na gole oko widać że jest tam zakażenie)noga robi mi sie cala czerwowna a swędzenie mimo antybiotyku nie łagodnieje.Mam wrażenie że lekarze nie maja pojęcia jak mi pomóc..Może ktos z Państwa bedzie wstanie mi cos podpowiedzieć co z tym fantem moge zrobić..
Załączniki
Zdjęcie robione dwa dni temu,mam wrażenie że do tej pory nic sie nie zmieniło..
Zdjęcie robione dwa dni temu,mam wrażenie że do tej pory nic sie nie zmieniło..
IMG_20161115_163143_2.jpg (71.64 KiB) Przejrzano 1772 razy
Cis
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 15 lis 2016, o 21:52

Re: Niegojaca sie rana

Post autor: Cis »

Jak widac wokol rany zrobily mi sie jakies przezroczyste krostki, lecz zastanawialem sie czy to nie jest uczulenie na klej od gazikow/opatrunkow
dimedicus

Re: Niegojaca sie rana

Post autor: dimedicus »

Jest infekcja,jak wypadł posiew? Leczeniem zajmuje się chirurg?
Cis
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 15 lis 2016, o 21:52

Re: Niegojaca sie rana

Post autor: Cis »

Nie dostałem skierowania ani na posiew,ani do chirurga,tylko poraz drugi antybiotyk po ktorym mam wrażenie że nic sie nie dzieje,dodatkowo dodam iż mam wrażenie że gorzej to wygląda
Załączniki
IMG_20161117_183103.jpg
IMG_20161117_183103.jpg (70.04 KiB) Przejrzano 1767 razy
IMG_20161117_183103.jpg
IMG_20161117_183103.jpg (70.04 KiB) Przejrzano 1767 razy
dimedicus

Re: Niegojaca sie rana

Post autor: dimedicus »

Jak dziś wygląda rana? jest poprawa czy pogorszenie?
Cis
Użytkownicy
Posty: 4
Rejestracja: 15 lis 2016, o 21:52

Re: Niegojaca sie rana

Post autor: Cis »

Nie wyglada to najlepiej,bylem dzisiaj na zakaznym lecz żadna Pani nie wyrazila jakiegokolwiek zainteresowania...
Na ostry powiedziano mi że rana jest źle prowadzona,wypryski ropne wokół rany sa spowodowane odparzeniem(od kleju z plastrów),nie wspominajac już o podanych antybiotykach bezpodstawnie...Poniewaz nie został przeprowadzony żaden posiew rany...Wiec na jakiej podstawie dostalem antybiotyk? zauważyłem również wysypke dość specyficzna(zaczęło sie od nosa oraz uszów)doszło do barkow,placów,brzucha oraz worka mosznowego.Z mojego punktu widzenia przez te ropne krostki rana sie rozeszla j
dimedicus

Re: Niegojaca sie rana

Post autor: dimedicus »

Sądzę jednak na odległość że jest infekcja.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post