Problemy z ciśnieniem krwi,nierówne bicie serca,zawroty głow

Schorzenia i wady układ krążenia, układu sercowo-naczyniowego, nadciśnienie tętnicze, choroby tętnic i żył
Karkut
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2016, o 12:36

Problemy z ciśnieniem krwi,nierówne bicie serca,zawroty głow

Post autor: Karkut »

Prośba o pomoc w interpretacji mojego schorzenia ponieważ żaden z lekarzy nie potrafił zdiagnozować u mnie choroby a byłem już u kardiologów, internisty i neurologa :(
moje dolegliwości są bardzo uciążliwe i ciężko z nimi normalnie funkcjonować.
mam 21 lat więc jestem osobą młodą dlatego lekarze zbywali mnie twierdząc że mam nerwicę i wymyślam sobie choroby lecz tak naprawdę tak nie jest.
jeśli chodzi o moje dolegliwości to mam problemy z ciśnieniem krwi. spoczynkowe ciśnienie u mnie wynosi 125/ 80 więc w normie. lecz wystarczy że wstanę i przejdę kilka kroków ciśnienie rośnie do 160/100 serce zaczyna nierówno bić i czuję ucisk w klatce piersiowej. wystarczy jednak że usiądę i posiedzę 2 minuty ciśnienie wraca do normy.
kolejnym moim problemem są zawroty głowy przy jednoczesnym odrętwieniu warg i skóry w okolicy ust.towarzyszą też temu dziwne uczucie w nogach ( jakby krew odpływała z nóg i stają się z waty i mrowią) a także delikatne zaburzenia osobowości i lęk odczuwalny w klatce piersiowej.
wiem że dolegliwości które podałem wydać się mogą śmieszne ale bardzo utrudniają mi normalne funkcjonowanie. z góry dziękuję za jakikolwiek radę.
dimedicus

Re: Problemy z ciśnieniem krwi,nierówne bicie serca,zawroty

Post autor: dimedicus »

Proponuję badanie 24 godzinne Holterem oraz dodatkowo badanie EEG.
Wówczas będzie można oceniać co się dzieje.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post