zaburzenia miesiączkowania

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
milenaj1999
Użytkownicy
Posty: 6
Rejestracja: 14 maja 2016, o 12:54

zaburzenia miesiączkowania

Post autor: milenaj1999 »

Od pół roku leczę się u psychiatry głównie na zaburzenia związane ze snem. Ostatnio lekarz zapisał mi fevarin. Brałam go 3 tygodnie jednak ze względu na duże nagromadzenie skutków ubocznych zalecił jego odstawienie. Ze względu za to, że leczenie trwa już tak długo zalecił również konsultację neurologiczną.
Wcześniej antykoncepcyjnie brałam microgynon, jednak ze względu na wyjazd partnera i moje leczenie odstawiłam go w pażdzierniku. Po odstawieniu wystąpiło normalne krwawienie z odstawienie, a potem po 23 dniach miesiączka. Jednak teraz mimo terminu okresu brak. Pojawiło się plamienie ale bardzo słabe, które wystąpiło równo z odstawieniem fevarinu.
ciąża ze względu na brak kontaktów seksualnych jest wykluczona, ale to dziwne krwawienie i brak okresu mnie niepokoją.

Mam jeszcze jedno pytanie. Zamierzam iść do ginekologa, żeby się zbadać kontrolnie, ale moje pytanie dotyczy też ponownego brania antykoncepcji. Jak zacząć ją teraz brać jeśli są takie zaburzenia okresu?
I sama nie wiem, czy dobrze zrobiłam odstawiając ją? Czy to nie jest jednak złe dla zdrowia tak odstawiać i wracać?
Meneus

Re: zaburzenia miesiączkowania

Post autor: Meneus »

Po odstawieniu anty. może występować miesiączka ale nie musi.Organizm się rozregulował. Częsty objaw.
Nie ma przeciwwskazań do ponownego stosowania anty.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post