Czy to wczesne stadium wyrostka?

Choroby układu pokarmowego; przełyku, żołądka, jelit, wątroby, trzustka, dróg żółciowych, odbytu)
mazo
Użytkownicy
Posty: 17
Rejestracja: 31 paź 2016, o 12:56

Czy to wczesne stadium wyrostka?

Post autor: mazo »

Z góry mówie, iz nie wiem czy wyrostek daje jakieś wczesne objawy dlatego pytam.

Pisałem jakiś czas temu posta na tym forum odnośnie dziwnego uczucia trzymania i towarzyszącym temu objawom tj. ołówkowaty stolec, nieregularny cykl wypróżnień, głośna perstaltyka jelit.
Byłem u gastrologa, który dał mi skierowanie na USG jamy brzusznej oraz markery - już nie pamiętam jakie.
Wyniki były w porządku. Przepisał mi tabletki na zespół jelita drażliwego i muszę powiedzieć, że wszystkie objawy zniknęły poza ołówkowatym stolcem.
Teraz jak na złość mam coś innego. Jak siedzę na komputerze i np. piszę do was teraz ten post piecze mnie jakby w okolicach kości miednicznej, a bardziej jakby sam kawałek tej kości i skóra. Ale piszę w tym dziale, ponieważ jak leżę na plecach to niekiedy kłuje mnie w tamtym miejscu tylko już bardziej w okolicy wyrostka.
Jak badał mnie ostatnio gastrolog przez nasickanie to w tamtym miejscu trochę zabolało.
dimedicus

Re: Czy to wczesne stadium wyrostka?

Post autor: dimedicus »

To nie wyrostek a jelita a dokładniej nadmiar gazów. Tu lekarz słusznie
mazo pisze: Przepisał mi tabletki na zespół jelita drażliwego
radzę dodatkowo stosować probiotyki i dietę z reżimem żywieniowym.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post