Krotkie wedzidelko?

Choroby układu moczowo-płciowego, zaburzenia i potrzeby seksualne.
td3456
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 18 gru 2016, o 20:10

Krotkie wedzidelko?

Post autor: td3456 »

Mam pytanie bo ostatnio przezywalem swoj pierwszy raz, dziewczyna byla na mnie i na sprobe wlozyla mi penisa wiadomo gdzie bez gumki tak zebym poczul jak to jest, i w tym momencie poczulem straszne pieczenie wedzidelka potem zalozylem gumke i do roboty... Nie moglem dojsc potem jakos po tym bolu, i nurtuje mnie pytanie czy to ona za bardzo naciagla skore na dol czy ja mam problem z czyms. Oto zdjecia
dimedicus

Re: Krotkie wedzidelko?

Post autor: dimedicus »

Czy to jest max. zsunięty napletek czy można jeszcze więcej, zdjęcie proszę zrobić od strony wędzidełka. Na tym zdjęciu nie mogę ocenić czy coś uległo urazowi.
td3456
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 18 gru 2016, o 20:10

Re: Krotkie wedzidelko?

Post autor: td3456 »

Tak to jest max zsuniety, ogolnie podczas seksu mnie nie bolal tylko na poczaktu jak partnerka go pierwszy raz wsadzala i chyba za bardzo mi skore naciagnla, wiem ze napewno jest za krotki ale pytanie czy wymaga to interwencji chirurga ZDJ
carboczar

Re: Krotkie wedzidelko?

Post autor: carboczar »

Zdjęcia usunięto
Jest trochę przykrótkie wędzidełko ale nic się nie dzieje,nie wymaga interwencji chirurgicznej.
td3456
Użytkownicy
Posty: 3
Rejestracja: 18 gru 2016, o 20:10

Re: Krotkie wedzidelko?

Post autor: td3456 »

Dzieki za odpowiedz :). Dzis mialem swoja druga probe i nic nie zabolalo, zapewne za pierwszym razem partnerka za bardzo sciagla napletek na dol i mnie zabolalo, tylko jest teraz inna kwestia, nie mialem z niczym problemu dzis procz z tym najwazniejszym... Jak robilismy to w zabezpieczeniu gumce nie moglem dojsc, a jak na chwile sciaglem gumke to odrazu lepiej wszystko czulem kilka minut i bym doszedl ledwo sie powstrzymalem. Przypomne ze drugi raz uprawialem seks dzis i drugi raz bez powodzenia i pytanie jest takie czemu nie moge skonczyc w prezerwatywie?
dimedicus

Re: Krotkie wedzidelko?

Post autor: dimedicus »

Prezerwatywa ma to do siebie że ogranicza bodźce,podejrzewam,że u pana jest niewielki uraz wędzidełka co też utrudnia doznania a inna sprawą jest że są mężczyźni którzy mają duże problemy z dojście przy prezerwatywie.
Z początku są zawsze pewne trudności ale to z czasem przechodzi.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post