Depilacja laserowa w Gdańsku - opinie

Choroby skóry, włosów, paznokci, nowotwory (czerniak złośliwy, rumień guzowaty)
Chorób, przenoszone drogą płciową,HIV
magda31
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 19 gru 2016, o 13:00

Depilacja laserowa w Gdańsku - opinie

Post autor: magda31 »

W związku z tym, że chodzę na basen, na siłownię a latem lubię wylegiwać się na plaży, zastanawiam się nad efektywniejszym niż teraz usunięciem owłosienia. z okolic nóg itd. Męczy mnie depilacja za pomocą maszynki i jeszcze te podrażnienia które zostawia. Jak taka depilacja wygląda w praktyce? Ile zabiegów trzeba przejść? Fajnie gdyby ktoś opowiedział coś więcej na ten temat. Jestem z Gdańska, jak coś.
nasajew
Użytkownicy
Posty: 77
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 12:09

Re: Depilacja laserowa w Gdańsku - opinie

Post autor: nasajew »

Dobry kierunek :)
Też nie lubię gdy dziewczyna jest nadmiernie owłosiona tu i ówdzie :)
ailana
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 141
Rejestracja: 15 lis 2016, o 12:48

Re: Depilacja laserowa w Gdańsku - opinie

Post autor: ailana »

magda31 pisze:W związku z tym, że chodzę na basen
Witaj koleżanko. Sama jestem z Gdyni ale na depilację laserową chodzilam wlaśnie w Gdańsku. W GD maja laser Palomar Vectus , niestety w Gdyni nie ma :(
Zabiegów miałam 5 chociaż to jest uzależnione głownie od tego jak są nasilone włoski. Ile ich masz. Jak jesteś zaintersowana to odpowiem na pytania.
magda31
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 19 gru 2016, o 13:00

Re: Depilacja laserowa w Gdańsku - opinie

Post autor: magda31 »

Dziękuję za odpowiedź ! Kurczę, widzę,że sama jesteś już zorientowana w temacie. Sama dopiero zaczynam poszukiwania. Na początku poszukalam ofert na gruponie ale potem sobie pomysłałam, że jak to im się opłaca skoro takie depilacje potrafią byc przecenione na przykład o 90%... Czy w takim przypadku to nie jest jakaś ściema i czy będzie efekt? Bo jakieś podejrzane mi się to wydaje. Jaka jet różnica poiędzy tymi light sheer i tym vectus. No i gdzie chodziłaś?
ailana
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 141
Rejestracja: 15 lis 2016, o 12:48

Re: Depilacja laserowa w Gdańsku - opinie

Post autor: ailana »

Spokojnie.Sama również na początku nie wiedziałam o co w tym chodzi ale tu i ówdzie sobie o tym poczytałam. Poza tym popytałam się troche koleżanek.O gruponie zapomnij ponieważ te promocje są na ipl, który jest błednie oznaczany jako depilacja laserowa a taką depilacją nie jest. NIe daje to trwałych efektów i wlosy odrastają. Jedyne lasery to light sheer oraz palomar vectus. Light sheer to stara wersja . Palomar Vectus to ta najnowsza. Tym się rózni od light sheer, że depilacja jest o wiele krótsza tak więc nie boli. Poza tym laser dopasowuje wiązke do skóry oraz włosów.Dzieki temu można depilować nawet jasne włoski oraz jest to skuteczniejsze. Na depilację chodziłam do Clinica Cosmetologica w Gdańsku. Obok uniwerku medycznego.
magda31
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 19 gru 2016, o 13:00

Re: Depilacja laserowa w Gdańsku - opinie

Post autor: magda31 »

Dziękuję za wytłumaczenie :) Dobrze jest się zpaytac. Jeszcze bym sobie tego grupona wykupiła ( już miałam dzisiaj to robić) i potem psioczyłabym pewnie na forach jaka to depilacja ogólnie jest be. Wiem mniej więcej gdzie to jest chociaż nie jest to akurat moja część Gdańska. Oni mają jakąś stronę?
ailana
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 141
Rejestracja: 15 lis 2016, o 12:48

[Film] Depilacja laserowa

Post autor: ailana »

Filmik, który pokazuje jak to wygląda.

Jednak nie polecam w to tak na 100% wierzyć ponieważ wszystko zależy od koknretnej osoby. No i jednak light sheer boli bardziej a palomar, na który sama poszłąm o wiele mniej ( jest o takie raczej szczypanie, cięzko jest mi tutaj to wytlumaczyc dokladniej).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post