Zapalenie cewki moczowej (chyba)

Choroby skóry, włosów, paznokci, nowotwory (czerniak złośliwy, rumień guzowaty)
Chorób, przenoszone drogą płciową,HIV
Mikel92
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 13 lis 2016, o 04:05

Zapalenie cewki moczowej (chyba)

Post autor: Mikel92 »

Witam

Wczoraj wieczorem zauważyłem że wokół ujścia cewki moczowej żołądź jest lekko zaczerwieniony, z początku czułem lekkie swędzenie natomiast po umyciu co jakiś czas czuje tylko lekkie kłucie, podczas oddawania moczu nie odczuwam żadnego pieczenia, oprócz tego wydobywa mi się niewielka ilość białej wydzieliny, ale dziś jest lepiej bo żołądź już nie jest praktycznie zaczerwieniony. Dodam że 4 dni temu odbyłem stosunek waginalny z dziewczyną w zabezpieczeniu, a oralny bez zabezpieczenia. Moje pytanie co na to brać? i czy to może być podrażnienie chemiczne przez środek plemnikobójczy? raz miałem sytuacje że po stosunku i zdjęciu prezerwatywy wszystko mnie swędziało jak bym miał uczulenie i nie wiem czy to nie ma związku z tym.

Pozdrawiam
carboczar

Re: Zapalenie cewki moczowej (chyba)

Post autor: carboczar »

Opisane objawy wskazują na infekcje bakteryjną,nie zdziwię się jak rzęsistek. Wskazane badanie moczu i stosowanie antybiotyku.
Na dziś stosować leki moczopędne i przeciwbakteryjne(można zakupić w aptece bez recepty) dużo pić wody z sokiem z cytryny.
Mikel92
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 13 lis 2016, o 04:05

Re: Zapalenie cewki moczowej (chyba)

Post autor: Mikel92 »

Dziękuję za odpowiedź :)
Mikel92
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 13 lis 2016, o 04:05

Re: Zapalenie cewki moczowej (chyba)

Post autor: Mikel92 »

Więc sytuacja wygląda tak, przez 3 dni (od piątku) brałem urofuraginum i ustąpiło kłucie w cewce które czułem co jakiś czas, reszta bez zmian (zero pieczenia przy oddawaniu moczu ani nic z tych rzeczy jak opisałem wyżej). W międzyczasie odkryłem pewną zmianę podczas masturbacji, po wytrysku przez około 10-15 min czułem mocne pieczenie w cewce oraz ból penisa, dodatkowo zauważyłem że sperma miała kolor lekko żółtawy. Od poniedziałku biorę antybiotyk (Nolicin) i jest poprawa, już po wytrysku nie czuje żadnego bólu a sperma ma normalny kolor. Jedynie męczy mnie troche jedna rzecz, mianowicie z cewki wydziela się ciągle preejakulat chyba (przeźroczysta wydzielina) i czuje lekkie swędzenie jeszcze, co jakiś czas pojawiają się kropelki białej wydzieliny, ale to już rzadko. Moje pytanie brzmi, czy to normalne że wydziela się ciągle preejakulat? wiem że to normalne podczas pobudzenia seksualnego, i czy antybiotyk to wyeliminuje te ciągłe wycieki? dziś go będę brał 4 dzień w sumie, planuje tak 7-10 dni jak jest zalecane.
carboczar

Re: Zapalenie cewki moczowej (chyba)

Post autor: carboczar »

Mikel92 pisze:Moje pytanie brzmi, czy to normalne że wydziela się ciągle preejakulat?
to jest śluz wynikający ze stanu zapalnego i infekcji bakteryjnej.
Antybiotyk powinien rozwiązać ten problem.
Mikel92
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 13 lis 2016, o 04:05

Re: Zapalenie cewki moczowej (chyba)

Post autor: Mikel92 »

Witam.

Niestety ale nadal borykam się z tym problemem, ale opiszę co się ostatnio wydarzyło. W listopadzie jak pisałem wcześniej brałem przez 7 dni nolicin, później przez 5 dni cipronex, generalnie było już ok i kropelkowałem co jakiś czas tylko bezbarwnym śluzem. W ciągu ostatnich dwóch tygodni odbyłem kilka razy stosunek - ostatnio w sobotę, dzień później dostałem obfitych upławów z cewki w kolorze żółtym najczęściej... upławy mam co chwilę i strasznie brudzę bielizne :/ do tego czuje co jakiś czas lekkie kłucie w cewce i leciutkie pieczenie pod oddaniu moczu. Moje pytanie, czy to jest infekcja bakteryjna? ten śluz praktycznie nie ma żadnego zapachu i jest bardzo lepki. I czy jest szansa że to może być uczulenie na lateks czy to raczej infekcja bakteryjna? podejrzewam uczulenie, bo raz zdarzyło się że okropnie mnie swędziało wszystko gdy miałem prezerwatywe założoną, i raz miałem wysypkę. Jednak nie wiem czy upławy się do tego przyczyniają.
dimedicus

Re: Zapalenie cewki moczowej (chyba)

Post autor: dimedicus »

leczenie może potrwać długo,niestety
Objawy wskazują na infekcje bakteryjną,powinno się sprawdzić czy czasem nie jest infekcja w prostacie
Mikel92
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 13 lis 2016, o 04:05

Re: Zapalenie cewki moczowej (chyba)

Post autor: Mikel92 »

dimedicus pisze:leczenie może potrwać długo,niestety
Objawy wskazują na infekcje bakteryjną,powinno się sprawdzić czy czasem nie jest infekcja w prostacie

Zrobiłem przed świętami wymaz z cewki i właśnie otrzymałem wynik, wyszło że nie wyhodowano żadnych bakterii. Wydaje mi się że dostałem podrażnienia chemicznego od prezerwatyw/kosmetyków do higieny intymnej - parę dni temu umyłem się mydłem, i złapał mnie straszny świąd i pieczenie w cewce - zrobiłem kąpiel w rumianku i od razu wszystko zeszło i upławy zmieniły kolor na bezbarwny i prawie też zniknęły.
pelesos
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 28 gru 2016, o 23:01

Re: Zapalenie cewki moczowej (chyba)

Post autor: pelesos »

Witam, A czy było oznaczenie na chlamydię, wymaz z cewki? Jak jest wyciek z cewki to musi byc jakieś zapalenie. Skierowanie do poradni i zrobimy badania.
Mikel92
Użytkownicy
Posty: 7
Rejestracja: 13 lis 2016, o 04:05

Re: Zapalenie cewki moczowej (chyba)

Post autor: Mikel92 »

pelesos pisze:Witam, A czy było oznaczenie na chlamydię, wymaz z cewki? Jak jest wyciek z cewki to musi byc jakieś zapalenie. Skierowanie do poradni i zrobimy badania.

Tak, ale nic nie wykryto. Wycieków już też nie ma, zniknęły po kąpielach w rumianku. Dostałem prawdopodobnie zapalenia na wskutek podrażnienia chemicznego.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post