Przepuklina L5/S1. Pomocy!

Rozpoznanie, leczenie, zabiegi-operacje chirurgiczne, transplantologia, korekcji nosa i piersi, liposukcja i lifting. leczenie żylaków nóg
matanos
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2017, o 06:43

Przepuklina L5/S1. Pomocy!

Post autor: matanos »

Witam serdecznie!

Od ponad pól rok mam problem z kręgosłupem. Przepuklina L5/S1. Na początku byłem u niby najlepszego osteopaty w Poznaniu, który może trochę mi pomógł po 4 wizytach, ale problem nie zniknął. Potem złosiłem się do rehabilitanta/osteopaty, który zelcił mi metodę McKenziego. W trakcie wizyt u rehabilitanta zrobiłem rezonans magnetyczny. Pomimo robienia ćwiczeń z teorii McKenziego z dociskiem kości krzyżowej, cwiczenia wykonywane co około godzinę, problem nie znika. Nadal czuję dyskomfort, mrowienie i nadwrażliwość lewej nogi od kolana w dół. Proszę o pomoc? Do kogo mogę się ejszcze zwrócić z tym problemem? W pracy posiadam krzesło rehabilitacyjne Kulik system, niestety mam rpace siedzącą.
Rezonans
Z góry dziękuje za wszelką pomoc
Załączniki
rezonans
rezonans
Meneus

Re: Przepuklina L5/S1. Pomocy!

Post autor: Meneus »

Niestety problem nie zniknie przez wizyty u Osteopaty.
Nie znam całego problemu ale z opisu wynika że stan będzie się pogłębiał i będzie konieczne przeprowadzenia mikrodiscektomii.
Radzę zgłosić się do neurochirurga, zapewne na początek zleci leczenie farmakologiczne i niefarmakologiczne(zabiegi,rehabilitacja) w zależności z czasem od objawów będzie rozważony zabieg mikrodiscektomii.
matanos
Użytkownicy
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2017, o 06:43

Re: Przepuklina L5/S1. Pomocy!

Post autor: matanos »

Nie lepiej pójść najpierw do ortopedy ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post