wirus HPV

Profilaktyką, choroby żeńskiego układu płciowego, zaburzenia miesiączkowania, antykoncepcja hormonalna, mechaniczna, naturalna, ciąża, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, porady intymne
agnieszka500
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 4 mar 2016, o 07:28

wirus HPV

Post autor: agnieszka500 »

w 2011 roku miałam zabieg amputacji szyjki macicy z powodu wirusa HPV typu 16 (cin 3),regularnie robię cytologię i jest ok,kilka miesięcy temu laryngolog przepisał mi antybiotyk na przekrwioną i pogrubioną błonę sluzową gardła,na 3 dzień brania antybiotyku zaczoł tak dziwnie piec i boleć język troszkę napuchł i wtedy przy lusterku zobaczyłam w tyle języka takie 3 małe guleczki brodawki nie wiem jak to nazwać,czy to było od antybiotyku czy to znowu HPV,jest to wogule możliwe jak miałam go na szyjce macicy i po tylu latach mógłby zaatakować język?
dimedicus

Re: wirus HPV

Post autor: dimedicus »

Proszę zrobić zdjęcie tych zmian. Podejrzewam przyczyny od antybiotyku. Jaki to antybiotyk? Czy są podawane leki osłonowe przy antybiotyku?
agnieszka500
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 4 mar 2016, o 07:28

Re: wirus HPV

Post autor: agnieszka500 »

nie pamiętam jaki to był antybiotyk bo to było kilka miesięcy temu,pamietam tylko to ze w aptece też nie mieli tego antybiotyku to dali mi zamiennik,proszę nie zwracać uwagi na kolor czerwony języka jest od tabletki do ssania neo-angin
Załączniki
IMG_20170113_161013.jpg
IMG_20170113_161013.jpg (263.54 KiB) Przejrzano 1275 razy
dimedicus

Re: wirus HPV

Post autor: dimedicus »

Tak takie zmiany mogą być od antybiotyku.

Nie uważam aby przedstawiane zmiany wynikały z HPV
agnieszka500
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 4 mar 2016, o 07:28

Re: wirus HPV

Post autor: agnieszka500 »

dziękuję za odpowiedz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post