Uderzenie w tył głowy

Choroby obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego, Depresje i nerwice.
Matt378
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2017, o 02:29

Uderzenie w tył głowy

Post autor: Matt378 »

Witam serdecznie!
We wtorek wieczorem (ponad 4 doby temu) uderzyłem dość mocno tyłem głowy o ścianę. Podobno na jakiś czas "odleciałem" i przespałem się, potem praktycznie całą noc nie spałem, bo tak kręciło mi się w głowie. Kiedy rano wyszedłem z domu zrobiło mi się trochę lepiej, jednak po kilku godzinach wrocil bol glowy i zawroty. Generalnie po dzis dzien mam raczej napadowy bol glowy (nie umiem dokladnie sprecyzowac w ktorym miejscu), i co jakis czas delikatnie kreci mi sie w glowie (szczegolnie przy zmianie pozycji), jestem przytłumiony i ogolnie bardziej "roztrzepany" niz zwykle.
Lekarz rodzinny powiedział, że nie jest mi w stanie pomóc i polecił mi wycieczkę na SOR. Jednak dość głupio mi biec tam z urazem sprzed kilku dni.
Stąd też moje pytanie - czy mam jakies powody do obaw? Czy powinienem udać się na SOR mimo wszystko? Czy może jakoś inaczej to rozwiązać?

Z góry dziękuję za wszystkie wskazówki
Pozdrawiam:)
drTeresa

Re: Uderzenie w tył głowy

Post autor: drTeresa »

Przypuszczalnie doszło do wstrząśnienia mózgu i dlatego takie objawy,podejście lekarza było nieprofesjonalne,powinien skierować do neurologa. Można udać się na SOR i powiedzieć co się dzieje.
Opisane objawy mogą się utrzymywać nawet do kilku miesięcy.
Co można zalecić? odpoczynek,żadnych wysiłków i gwałtownych ruchów i postarać się o badanie.Nie można bez osobistego badania ocenić czy coś poważniejszego się dzieje.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post