Przebarwienie, bolerioza

Choroby skóry, włosów, paznokci, nowotwory (czerniak złośliwy, rumień guzowaty)
Chorób, przenoszone drogą płciową,HIV
michok32
Użytkownicy
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2017, o 21:28

Przebarwienie, bolerioza

Post autor: michok32 »

Witam, w czerwcu 2016 byłem na imprezie u kolegi, był grill było świetnie, oparzyłem się raz o niego, ale nie do końca pamiętam czy dokładnie w to miejsce. Na drugi dzień miałem małą kropkę tak jakby ktoś przyłożył rozżażoną kuleczkę do łydki, stwierdziłem że obaprzyłem się o rurkę od grilla i olałem sprawę. Później wyjechałem do niemiec do pracy i zauwazyłem że po 2 miesiacach to zaczęło rosnąć. Z racji tego że mam sporo włosów na nogach, zapomniałem o tym aż do niedawna kiedy weszło mi to na udo i ciągle rośnie. Plama nie jest bardzo czerwona, przez włosy zauwazalna z bliska. Co to właściwie może być? czyżby ugryzł mnie kleszcz albo inny owad? nie mam żadnych objawów boleriozy, ćwiczę na siłowni, nie bolą mnie kolana ( rok temu od stycznia - do maja ) bolały, lecz z powodu techniki, którą poprawiłem i wszystko jest okej. Proszę o pomoc. Sam nie wiem co robić, a jest to dosyć przytłaczające. Przesyłam zdjęcie dodatkowo uda, wybaczcie za nadmierne owłosienie. ( dodam że jutro idę do punktu gdzie oddawałem krew, po badania które robią tej krwi, może tam znajde odpowiedź)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post