Bóle/rwanie/pulsowanie pod klatką piersiową

Schorzenia i wady układ krążenia, układu sercowo-naczyniowego, nadciśnienie tętnicze, choroby tętnic i żył
ryba1990
Użytkownicy
Posty: 13
Rejestracja: 16 lip 2016, o 12:56

Re: Bóle/rwanie/pulsowanie pod klatką piersiową

Post autor: ryba1990 »

Dzięki za odpowiedź. No właśnie co do polipa to tak samo powiedziała mi Pani doktor. Natomiast zastanawiam się właśnie o co chodzi w tej Lewej stronie, czy jest jakaś metoda ,bądź badanie na którym moge sprawidzć co z moimi jelitami i czy to faktycznie to ? Jak takie badanie się nazywa i do kogo się udać ?

Pozdrawiam
dimedicus

Re: Bóle/rwanie/pulsowanie pod klatką piersiową

Post autor: dimedicus »

ryba1990 pisze:czy jest jakaś metoda ,bądź badanie na którym moge sprawidzć co z moimi jelitami i czy to faktycznie to ? Jak takie badanie się nazywa i do kogo się udać ?
Podstawą jest badanie radiologiczne (usg + rtg kręgosłupa L-S) o raz badanie krwi(w tym w kierunku trzustki) i moczu
ryba1990
Użytkownicy
Posty: 13
Rejestracja: 16 lip 2016, o 12:56

Re: Bóle/rwanie/pulsowanie pod klatką piersiową

Post autor: ryba1990 »

Dziękuje za wskazówki, napewno przy następnej wizycie w PL zrobie takie badania , co do badań krwi to również je robiłem
Tutaj umieszczam je , niestety nie robiłem pod trzustke tylko pod tarczyce. Ale może coś uda się wyczytać. Rozumiem,że wszelkie badania jakie zrobie znów wstawić tutaj ? Nie będzie to wcześniej niż dopiero w Maju.
dimedicus

Re: Bóle/rwanie/pulsowanie pod klatką piersiową

Post autor: dimedicus »

Nic tu poważnego nie ma w tych wynikach,co może budzić jakieś zastrzeżenia.
ryba1990 pisze:Rozumiem,że wszelkie badania jakie zrobie znów wstawić tutaj
oczywiście.
ryba1990
Użytkownicy
Posty: 13
Rejestracja: 16 lip 2016, o 12:56

Re: Bóle/rwanie/pulsowanie pod klatką piersiową

Post autor: ryba1990 »

Jak tylko zrobie te Badania to napewno je wstawie , dziękuje za odpowiedzi i nakierowanie mnie w którą stronę uderzać :) do usłyszenia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post